Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 FE zadebiutował. Znamy specyfikację

Samsung Galaxy S23 FE oficial

Po wielu miesiącach domysłów i przecieków w końcu oficjalnie zadebiutował Samsung Galaxy S23 FE, czyli z założenia nieco przystępniejszy wariant flagowego modelu. Na razie nie ma jeszcze informacji na temat jego dostępności w Polsce, ale zapewne niebawem się to zmieni. 

  • Samsung Galaxy S23 FE właśnie zadebiutował
  • większość przecieków dotyczących specyfikacji potwierdziło się
  • smartfon oferuje całkiem niezły aparat

Samsung Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FE pracuje pod kontrolą Exynosa 2200 lub Snapdragona 8 Gen 1 w zależności od rynku, na którym się pojawi. Wszystko wskazuje na to, że u nas będzie to wariant z autorskim rozwiązaniem. Do dyspozycji użytkownika jest 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabrakło również obsługi sieci 5G. 

Smartfon oferuje dość kompaktowy ekran o przekątnej 6,3 cala wykonany w technologii AMOLED. Obsługuje on adaptacyjną częstotliwość odświeżania maksymalnie do 120 Hz. Nie zabrakło również czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem.

W kwestii aparatów Samsung Galaxy S23 FE oferuje potrójną jednostkę główną. Podstawowa kamerka otrzymała matrycę o rozdzielczości 50 Mpix i optyczną stabilizację obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika jest aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 12 Mpix. Całość zamyka teleobiektyw z matrycą 8 Mpix i optyczną stabilizacją obrazu. Na froncie zaś, znalazł się aparat dedykowany zdjęciom selfie 10 Mpix. 

Najnowszy smartfon od koreańskiego giganta jest zasilany baterią o pojemności 4500 mAh. Obsługuje ona ładowanie o mocy 25 W. Na pokładzie znajduje się Android 13. Producent gwarantuje 5 lat wsparcie aktualizacji bezpieczeństwa. Cena smartfona będzie wynosić na amerykańskim rynku około 599 dolarów. U nas trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, ale trzeba liczyć się z kwotą około 3000 zł. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na październik 2023 roku

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.