Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiemy, kiedy odbędzie się premiera Samsung Galaxy S23! To oficjalne

Galaxy S23 data premiery

Premiera Samsung Galaxy S23 jest już bardzo bliska! Przez przypadek kolumbijski dział azjatyckiego producenta udostępnił datę oficjalnej premiery nowej generacji flagowców z serii Galaxy S, a przed chwilą Samsung oficjalnie ją potwierdził.

  • znamy datę premiery Samsung Galaxy S23
  • wydarzenie odbędzie się nie tylko online
  • premiera całej serii już 1 lutego 2023 r.

Premiera Samsung Galaxy S23 za 3 tygodnie!

Podstrona wydarzenia została już usunięta z kolumbijskiej witryny, ale Koreańczycy i tak oficjalnie zapraszają dziś na wielkie wydarzenie. Chodzi oczywiście o premierę Samsung Galaxy S23 Series, która wraz z pojawieniem się nowych iPhonów jest największym smartfonowym wydarzeniem roku.

Premiera Samsung Galaxy S23 Series, a więc Samsung Unpacked 2023, odbędzie się dokładnie 1 lutego o godzinie 18:00 czasu UTC (godz. 19:00 w Polsce). Wydarzenie odbędzie się w San Francisco i będzie transmitowane na żywo m.in. na oficjalnej stronie Samsunga i kanale YouTube. To pierwszy Samsung Unpacked od 3 lat, które będzie nie tylko online. Ostatnie 3 edycje względu na pandemię COVID-19 były transmitowane jedynie w sieci.

Komentarz producenta:

Nadchodzi nowa era innowacji Galaxy. Nasze innowacje mają na celu zapewnienie niesamowitych możliwości ludziom dzisiaj i nie tylko. Nowa seria Galaxy S będzie uosobienie tego, jak definiujemy najlepsze wrażenia premium. Podnosimy poprzeczkę i wyznaczamy nowe standardy tego, co epickie.

Zobaczymy, jak Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ i Samsung Galaxy S23 Ultra poradzą sobie z obecną konkurencją oraz z tą, która nadejdzie w najbliższym czasie. Na przełomie lutego-marca zaplanowano coroczne targi MWC 2023, na których z pewnością zadebiutuje niejeden smartfon klasy premium!

Zobacz również: Rendery Samsung Galaxy A54 i Galaxy A34. Co jeszcze wiadomo?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów