Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Aktualizacja Samsung Galaxy S21. Dostępny One UI 5.0 beta

Galaxy S21 Ultra 5G

Trwa aktualizacja Samsung Galaxy S21. Południowokoreański producent udostępnia interfejs One UI 5.0 w wersji beta oparty o Androida 13.

  • na Galaxy S21 dostępny jest One UI 5.0 w wersji beta
  • aktualizacja przeznaczona jest na rynek UK
  • stabilna wersja One UI 5.0 ma ukazać się w październiku

Samsung Galaxy S21 – aktualizacja

Samsung mocno w ostatnim czasie aktualizuje swoje smartfony. I to nie tylko te najnowsze czy najdroższe, bo również z serii Galaxy A. Tym razem przyszła pora na eksflagowe Galaxy S21 z początku 2021 roku.

Koreańczycy udostępniają na przedostatnią generację Galaxy S (Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra) One UI 5.0 w wersji beta. Interfejs opiera się na najnowszym Androidzie 13. Początkiem tego miesiąca ta sama aktualizacja była przeznaczona na nowsze Samsungi z rodziny Galaxy S22. Aktualizacja dostępna jest obecnie na egzemplarze Galaxy S21 w Wielkiej Brytanii, ale bez nakładek systemowych operatorów komórkowych.

Plotka głosi, że stabilna wersja One UI 5.0 zostanie wypuszczona w październiku tego roku. W pierwszej kolejności zasili z pewnością flagowe Galaxy S22, ale starsze modele Galaxy S21 nie powinny długo czekać na tę aktualizację.

Zobacz również: Ważna aktualizacja aparatów dla Galaxy S22

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: