Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W sieci właśnie pojawiły się nowe informacje dotyczące flagowej serii Samsunga Galaxy S21. W przyszłym roku światło dzienne prawdopodobnie ujrzą modele S21, S21 Plus i S21 Ultra. Potwierdzają się informacje dotyczące zmienionej i charakterystycznej wyspy na aparat. Pojawiają się także nowe kolory.

Flagowce pojawią się już niebawem

Z najnowszych informacji wynika, że seria Samsung Galaxy S21 pojawi się już za około miesiąc. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy je 14 stycznia podczas oficjalnego wydarzenia. Same smartfony natomiast mają się pojawić na półkach sklepowych 29 stycznia 2021 roku.

Smartfony będą posiadały charakterystyczną wyspę na aparaty zachodzącą na bok urządzenia. Samsung Galaxy S21 i S21 Plus prawdopodobnie zostanie wyposażony w potrójny aparat główny. Wedle najnowszych informacji podstawowa jednostka będzie miała matrycę 12 Mpix. Aparat ultraszerokokątny także będzie posiadał taką matrycę. Znajdziemy tutaj również teleobiektyw ale tutaj zastosowana będzie matryca o rozdzielczości 64 Mpix.

Inaczej będzie to wyglądało w przypadku Samsunga Galaxy S21 Ultra. Tutaj przede wszystkim będzie więcej aparatów. Wszystko wskazuje na to, że tutaj do dyspozycji łącznie aż pięć obiektywów. Podstawowy aparat wyposażony tutaj będzie w matrycę 108 Mpix. Będzie również do dyspozycji aparat ultraszerokokątny 12 Mpix. Swoje miejsce znalazły również teleobiektywy – jeden z potrójny zoomem optycznym i matrycą 10 Mpix. Drugi z zoomem peryskopowym (również 10 Mpix) i zoomem dziesięciokrotnym.

Jeśli chodzi o specyfikacje, tutaj wielkiego zaskoczenia nie będzie. Sercem smartfonów będzie flagowy Snapdragon 888. Prawdopodobnie standardowo również będzie podział na rynki sprzedaży i w Europie zobaczymy modele wyposażone w topowego Exynosa. Choć jak do tej pory, na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Z pozostałych specyfikacji warto zwrócić uwagę na to, że smartfon będzie posiadał szybkie ładowanie, ale tylko na poziomie 25 W. W stosunku do konkurencji wygląda dość słabo. Z drugiej strony, dobrze to wpływa na żywotność baterii.

Wiadomo także, że Samsung w tych modelach zaeksperymentuje z nowym kolorem, a mianowicie fioletowym. Na ile zdobędzie to uznanie ewentualnych nabywców – przekonamy się już na początku przyszłego roku. Oczywiście jeśli chodzi o ceny, jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek sugestie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów