Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Vectra

Vectra logotyp

Vectra

Vectra ma w swojej ofercie nie tylko usługi stacjonarne, ale też mobilne. Obok abonamentu komórkowego Vectra oferuje także Internet mobilny z kartą SIM – dokładnie 4 pakiety.

Routery w Vectra

Vectra zapewnia routery Wi-Fi tylko w swoim Internecie stacjonarnym. W przypadku ofert mobilnych sam musisz zadbać o odpowiedni router lub modem, najlepiej obsługujący LTE.

Aktywacja i instalacja

Vectra pobiera opłatę instalacyjną w wysokości 19,99 zł. To jedna z niższych tego typu opłat na rynku.

Szybkości łącza w Vectra

Vectra oferuje połączenia mobilne w technologii LTE. W praktyce – poza raczkującym w Polsce 5G – jest to najszybszy standard bezprzewodowego przesyłania danych na odległość. Osiągana teoretyczna prędkość pobierania w LTE wynosi 150 Mb/s.

Play zasięg

Oprócz LTE Vectra udostępnia także standard UMTS/HSPA+ (do 42 Mb/s), który aktywuje się wtedy, gdy LTE nie jest dostępne.

Opłaty miesięczne

Pakiety mobilne Internetu w sieci Vectra kosztują 24,99, 44,99, 54,99 oraz 74,99 zł na miesiąc. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy.

Vectra zapewnia w nim transfer miesięczny rzędu 20, 60, 100 oraz 200 GB. Do abonamentu możesz dokupić dodatkowe usługi, jak np. Bezpieczna komórka czy Prasa online za odpowiednio 3,99 i 19,99 zł miesięcznie.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów