Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S21 z Android 13 Beta 2? Aktualizacja w USA

Samsung Galaxy S21 oferta

W USA dostępna jest już aktualizacja Samsung Galaxy S21 z Android 13 Beta. Można spodziewać się rozszerzenia aktualizacji o kolejne rejony w najbliższym czasie.

  • w USA dostępny jest Android 13 Beta dla Galaxy S21
  • prawdopodobnie to nowsza wersja beta systemu operacyjnego
  • czekamy na jej dostępność także w kontynentalnej Europie

Galaxy S21 z Android 13 Beta

Tak naprawdę to Android 13 w wersji beta jest dostępny dla Galaxy S21 od początku zeszłego miesiąca. Teraz aktualizacja One UI 5 – oparta na Androidzie 13 – została udostępniona dla Samsunga Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz topowego Galaxy S21 Ultra.

Według źródeł, aktualizacja ta jest dostępna dla smartfonów kupionych w otwartej sprzedaży, choć nie brakuje też głosów, że da się ją pobrać na egzemplarzu zakupionego u operatora, konkretnie u T-Mobile. Android 13 Beta dla Galaxy S21 jest dostępny od sierpnia także dla użytkowników w Wielkiej Brytanii i Korei, a od niedawna także w Indiach. Wygląda jednak na to, że Amerykanie dostali nowszą wersję oprogramowania, być może Android 13 Beta 2.

Dostęp do Androida 13 Beta możliwy jest poprzez aplikację Samsung Members. Czekamy na jego wdrożenie w Polsce!

Zobacz również: Aktualizacja Samsung Galaxy S21. Dostępny One UI 5.0 beta

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: