Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S20 – UNPACKED 11.02.2020

avatar
Samsung Galaxy S20 – UNPACKED 11.02.2020

Premiera Samsunga Galaxy S20 odbędzie się za nieco ponad tydzień. To jedno z najważniejszych w branży wydarzeń bieżącego roku będzie można obejrzeć na żywo na ekranie swojego komputera czy smartfona.

Śledź Komórkomat podczas debiutu najnowszego flagowca Samsunga – w tym miejscu znajdziesz link do prezentacji Galaxy S20 na żywo!

Premiera Galaxy S20

Debiut tego długo wyczekiwanego modelu – a także pozostałych smartfonów z rodziny Galaxy S20 – będzie miał miejsce dokładnie 11 lutego o godzinie 20:00. Możesz stać się świadkiem tego wydarzenia.


Najlepsze oferty z Samsung Galaxy S10+ ->


To nie wszystko! Śledź nasze dział Aktualności, a nie ominie Cię żadna nowość związana z nową generacją flagowego modelu Samsunga. W dniu premiery (lub nieco później – czekamy na operatorów komórkowych) odwiedź Poradniki i Promocje, gdzie przedstawimy najlepsze okazje i oferty z Galaxy S20!

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: