Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S10+ – 5 najlepszych ofert komórkowych

Samsung Galaxy S10+ to największa i najbogatsza wersja flagowego modelu koreańskiego giganta. Wyróżnia się między innymi potrójnym aparatem głównym i ekranem wykonanym w technologii Dynamic AMOLED. Urządzenie pojawiło się już jakiś czas temu w wolnej sprzedaży, jak i u operatorów. Sprawdzamy jego ceny w abonamencie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Samsung Galaxy S10+ na abonament

Samsung Galaxy S10+ napędzany jest autorskim Exynosem 9820. Do dyspozycji mamy również nawet - w topowej konfiguracji - 12 GB pamięci RAM i 1 TB miejsca na pliki. Ekran, jak już wspomniano, wykonany jest w technologii Dynamic AMOLED i posiada przekątną 6,4 cala oraz zaimplementowany ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. We flagowcu zastosowano potrójny aparat fotograficzny o matrycach 12, 16 i 12 Mpix. Na froncie zaś umieszczono podwójny aparat do selfie o matrycach 10 i 8 Mpix. Za wydatkowanie energii odpowiada bateria o pojemności 4100 mAh ze wsparciem szybkiego i bezprzewodowego ładowania.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Samsung Galaxy S10+ <<<


Samsung Galaxy S10+ to łakomy kąsek dla wszystkich, którzy szukają dużego smartfona o topowej specyfikacji. Nie wszyscy jednak chcą go kupować w wolnej sprzedaży. Dlatego zrobiliśmy zestawienie propozycji od rodzimych operatorów.

Oferty i ceny aktualne na 10.04.2019.

W Orange możemy wybrać Plan Optymalny. Przy tak skonfigurowanym abonamencie dostajemy nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowaną transmisję danych (pełna prędkość do 10 GB oraz 4,17 GB w roamingu UE). W tym wariancie miesięcznie będziemy płacić 195,99 zł, a za Samsunga Galaxy S10+ jednorazowe 799 zł.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 5551,99 zł.

Naszym zdaniem: pod względem kosztów całkowitych jest to oferta droższa o około 100 złotych od poniższej. Wielką zaletą jest niska cena zakupu Samsunga. Co istotne, mamy tutaj dostęp do w pełni nielimitowanego abonamentu i dwukrotnie większej ilości szybkiej transmisji danych w porównaniu z kolejnym (choć tańszym) abonamentem. Jedynie kwota miesięcznego zobowiązania oscylująca w okolicy 200 zł może być trudna do zaakceptowania dla niektórych osób.

W pomarańczowej sieci możemy również zdecydować się na Plan Standardowy. W ramach tego wariantu dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy wynoszący 5 GB szybkiej transmisji danych. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 181,99 zł, zaś jednorazowo za telefon będziemy musieli wydać 999,01 zł.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 5416,76 zł.

Naszym zdaniem: w tym wypadku możemy już cieszyć się nielimitowanym abonamentem pod względem rozmów i wiadomości. Jednorazowa opłata za Samsunga Galaxy S10+ również jest zdecydowanie bardzo przystępna, gdyż mieści się poniżej 1 tysiąca złotych. Jednak niewielki miesięczny pakiet internetowy i zobowiązanie na poziomie 182 zł nie dla każdego będzie najlepszym rozwiązaniem.

Z kolei w Play możemy zdecydować się na wariant nielimitowany. Wybierając Solo M dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz Internet (pełna prędkość do 10 GB, później do 1 Mb/s). Przy tak dobranym abonamencie nasza miesięczna opłata wraz z telefonem wyniesie 60 zł. Jednorazowo za smartfona będziemy musieli zapłacić 3889 zł.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 5379 zł.

Naszym zdaniem: możemy cieszyć się z zalet nielimitowanego abonamentu z niezłym pakietem szybkiej transmisji danych. Również miesięczne zobowiązanie na poziomie 60 zł jest optymalne, jednak przekłada się na znacznie wyższą cenę zakupu S10+. Play oferuje ponadto w swoim abonamencie różne dodatki, m.in. telewizję Play NOW.

Możemy również wybrać topowy abonament Solo L. W ramach tego abonamentu mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz Internet (30 GB z pełną prędkością). Dostajemy w nim między innymi dostęp do Play NOW na cały okres trwania umowy w cenie abonamentu. Miesięcznie będziemy płacić 110 zł. Jednorazowo na Samsunga Galaxy S10+ będziemy musieli wydać 3029 zł.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 5719 zł.

Naszym zdaniem: najdroższa, ale najbogatsza oferta w naszym zestawieniu. Mamy tutaj nielimitowany abonament z pokaźnym pakietem internetowym w pełnej transmisji danych. Dostajemy również usługę Play NOW i Tidal. Pakiet spełni wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Tym razem o wiele skromniejsza oferta Solo S. W ramach tego wariantu dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, oraz 5 GB Internetu. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić jedynie 40 zł. Za telefon jednorazowo będziemy musieli wydać 3899 zł. W cenie abonamentu nie dostaniemy darmowych wiadomości SMS i MMS, które są zapewniane u poprzedników.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 4909 zł.

Naszym zdaniem: jest to najtańsza oferta pod względem całkowitych kosztów w naszym zestawieniu. I jedyna w której nie przekraczamy progu 5 tysięcy złotych za całość kontaktu. W skali miesięcznego zobowiązania jest to najtańsza oferta z Galaxy S10+, lecz nie każdy jednak będzie mógł sobie pozwolić na wydatek jednorazowy za smartfona na poziomie 3899 zł. Również nie każdemu będzie odpowiadał nie w pełni nielimitowany abonament.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów