Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące możliwego Samsunga Galaxy Note10 lite. Cechą charakterystyczną, nawiązującą nieco do popularnej serii A, jest wygląd wyspy głównego aparatu.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%

Wiele wskazuje na to, że będziemy mieli potrójny aparat główny umieszczony w charakterystycznym, nieco wystającym obramowaniu i o kształcie zaoblonego prostokąta. Smartfon powinien być wykonany ze szkła i metalowej ramki. Na froncie zaś powinniśmy mieć do czynienia z ekranem o niewielkich ramkach i wyśrodkowaną dziurką na kamerkę do selfie. Oprócz tego cieszy fakt, że zachowane ma zostać złącze słuchawkowe. Ostatnią rzeczą jaką można dostrzec na renderach jest obecność charakterystycznego dla całej serii Galaxy Note rysika S-Pen.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, smartfon będzie pracował prawdopodobnie pod kontrolą Exynosa 9810 wspartego 6 GB pamięci RAM. Wydaje się, że będzie posiadał minimum 128 GB przestrzeni na pliki i zadebiutuje oczywiście na najnowszym Androidzie 10. Można się także spodziewać ekranu o rozmiarze pomiędzy 6,5 cala a 6,7 cala. Dziwne by było, gdyby Samsung zastosował inny ekran niż AMOLED.

Na ten moment nie ma żadnych informacji o konkretnej dacie premiery Samsunga Galaxy Note 10 lite. Natomiast spodziewana cena będzie oscylowała w okolicy 800 dolarów.

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów