Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy M13 5G w produkcji. Kiedy premiera?

Samsung Galaxy M12

Samsung Galaxy M13 5G w produkcji. Tak przynajmniej wynika z najnowszych informacji docierających z Indii, gdzie ma być produkowany ten smartfon. Wynika z tego, że jego premiera może odbyć się już całkiem niedługo. Wcześniej jednak pojawią się w sprzedaży na tym rynku mocniejsze smartfony z tej serii takie jak M23 i M33.

  • Samsung Galaxy M13 5G będzie się wyróżniał sporej pojemności baterią
  • prawdopodobnie rozpoczęła się już produkcja smartfona
  • Samsung Galaxy M13 5G powinien być w przystępnej cenie

Samsung Galaxy M13 5G

Wedle najnowszych przecieków Samsung rozpoczął już produkcję modelu Galaxy M13 5G w indyjskich fabrykach. Oznacza to, że powinniśmy go zobaczyć już w ciągu nadchodzących tygodni. Będzie to model ze średniej półki cenowej, z dobrą baterią i niezłymi podzespołami.

Na pokładzie smartfona prawdopodobnie znajdzie się autorski procesor z rodziny Exynosów. Będzie on współpracował maksymalnie z 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. Będzie możliwość rozbudowy pamięci o zewnętrzną kartę SD. Smartfon będzie także obsługiwał sieci 5G.

Samsung Galaxy M13 5G będzie posiadał prawdopodobnie ekran o przekątnej 6,5 cala. Będzie on wykonany w technologii LCD IPS. Można także spodziewać się wyższej częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Hz.

Ciężko stwierdzić jak będzie wyglądała kwestia aparatu głównego w tym modelu. Prawdopodobnie znajdzie się tutaj miejsce na potrójną jednostkę główną. Być może znajdzie się tutaj miejsce na aparat główny o matrycy 64 Mpix. Pozostałe dwa aparaty pozostają tajemnicą.

Można za to spodziewać się, że Samsung Galaxy M13 5G będzie wyposażony w sporej wielkości baterię. Dobrze by było, gdyby było to ogniwo o pojemności 6000 mAh. A jeśli smartfon obsługiwałby jeszcze jakieś szybkie ładowanie np. na poziomie 30W, byłoby to bardzo pozytywnie odbierane.

Na ten moment nieznana jest cena smartfona ani data premiery. Z racji, że urządzenie należy do serii „M” można jednak mieć nadzieję na korzystny stosunek ceny do jakości. Na razie wiadomo, że smartfon pojawi się w Indiach. Ale wzorem niektórych modeli z tej serii można mieć nadzieję, iż nieco później pojawi się na rynkach europejskich.

Zobacz również: Zwrot 200 zł za zakup Samsunga Galaxy A52s 5G

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów