Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od pewnego czasu obserwujemy wyścig producentów smartfonów w kwestii wprowadzania coraz tańszych urządzeń obsługujących sieci 5G. Najpierw były to flagowce, potem pojawiły się mocniejsze i nieco słabsze średniaki. Kwestią czasu jest, kiedy zobaczymy budżetowego smartfona obsługującego sieci 5G. Na razie pojawiły się za to pierwsze przecieki dotyczące Samsunga Galaxy A32 5G, który będzie najtańszym smartfonem tego producenta obsługujący sieci najnowszej generacji.

Czyżby AMOLED?

Na ten moment niewiele wiadomo na temat samego smartfona, gdyż przede wszystkim pojawiły się pierwsze rendery – w dodatku zamaskowane przez bliżej nieokreślony pokrowiec. Co ciekawe, pierwsze informacje o tym modelu pojawiły się już w lipcu, jednak dopiero teraz mamy jakiekolwiek konkretniejsze informacje.

Nie podano jeszcze pod kontrolą jakiego procesora będzie pracował Samsung Galaxy A32 5G. Wydaje się jednak, że większe szanse na znalezienie się w tym modelu ma procesor z koncernu Snapdragona niż autorski Exynos. Zapewne znajdziemy tutaj minimum 4 GB lub 6 GB pamięci RAM i 64 GB przestrzeni na pliki.

Z dostępnych grafik wynika, że wyświetlacz będzie posiadał wcięcie w postaci łezki na pojedynczą kamerkę do selfie. Wydaje się prawdopodobne, że zostanie tutaj również zastosowany panel AMOLED, gdyż jest to cechą większości modeli z serii „A”. Jego przekątna zapewne osiągnie minimum 6,5 cala.

Wedle dostępnych renderów, w smartfonie zobaczymy potrójny aparat główny. Będzie to zapewne konfiguracja oparta o podstawową jednostkę i aparat ultraszerokokątny z „dodatkiem” wspierającego „oczka”. Układ kamer będzie pionowy, a obok zobaczymy aż dwie diody doświetlające. Niektóre źródła podają, że główny aparat będzie miał matrycę 48 Mpix.

Z dostępnych grafik wynika także, że znajdzie się tutaj miejsce na klasyczne złącze słuchawkowe. Smartfon będzie posiadał tradycyjny czytnik linii papilarnych zaimplementowany w przycisku włącznika na bocznej ramce.

Na ten moment to wszystkie informacje dotyczące Samsunga Galaxy A32 5G. Jeśli chodzi o premierę smartfona, to należy jej się spodziewać w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Zapewne pojawi się jako model globalny. Natomiast na ten moment jest za wcześnie aby mówić cokolwiek na temat jego ceny.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów