Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji na temat nowych modeli, które szykuje Nokia. Jak do tej pory na samych plotkach się skończyło. Do grona wyczekiwanych smartfonów właśnie dołączyła Nokia 5.4, o której właśnie pojawiły się w sieci szczątkowe dane.

Średniopółkowiec z dziurką w ekranie

Oczywiście jak do tej pory nie ma konkretnych informacji na temat tego, kiedy ten model zadebiutuje. Wiele wskazuje na to, że będzie to miało miejsce na przełomie roku. Możliwe, że wraz z Nokią 5.4 zobaczymy również Nokię 7.3 i Nokia 6.3.

Z najnowszych przecieków wynika, że Nokia 5.4 będzie posiadała ekran o przekątnej 6,4 cala. Zmieni się tutaj wygląd tego wyświetlacza, gdyż będzie posiadał dziurkę w ekranie zamiast łezki, jak miało to miejsce dotychczas. Sam ekran zaś będzie prawdopodobnie wykonany w technologii IPS LCD.

Teraz pojawiły się informacje na temat dostępności wersji pamięciowych. Jeśli się one potwierdzą, to Nokia 5.4 będzie dostępna w wariantach 4/64 lub 4/128 GB. Dodatkowo wiadomo, że będzie dostępna w kolorze niebieskim oraz fioletowym. Jednak wątpliwe, aby to była jedyna paleta dostępnych kolorów. Nie wiadomo również jaki procesor będzie napędzał smartfona. Można obstawiać, że będzie to jakiś Snapdragon z serii 6xx.

W przypadku aparatu głównego wiadomo, że będzie posiadał cztery obiektywy. Zapewne zobaczymy tutaj najpopularniejszą obecnie konfigurację, czyli podstawowy aparat przykładowo o matrycy 48 Mpix. Do tego aparat ultraszerokokątny. A całość będą uzupełniać dwa „oczka” do pomiaru głębi ostrości o do makro.

I to na tyle jeśli chodzi o informacje dotyczące modelu Nokia 5.4. Z racji, że jest to dość popularna seria smartfonów, można spodziewać się, że po premierze trafią do oferty różnych operatorów przystępnej cenie. Również na wolnym rynku nie powinniśmy za niego wydawać fortuny.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phoneworld.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów