Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Redmi Note 7 z aparatem 48 Mpix!

Niedawno pisaliśmy o decyzji Xiaomi dotyczącej wydzielenia osobnej marki pod nazwą Redmi. Dziś swoją oficjalną premierę ma nowy smartfon ze średniej półki cenowej – model Note 7. Zobaczmy, co ma ciekawego do zaoferowania.

Aparat 48 Mpix w telefonie!

To co rzuca się od razu w oczy, to podwójny aparat fotograficzny wyposażony w matrycę główną 48 Mpix o jasności f/1.8 i wspierającą o rozdzielczości 5 Mpix. Oprócz tego mamy jeszcze do dyspozycji kamerkę przednią o matrycy 13 Mpix.


Przykładowa oferta Xiaomi Redmi 6:


Sercem Redmi Note 7 będzie Snapdragon 660 wsparty 3, 4 lub 6 GB pamięci RAM w zależności od wersji, którą wybierzemy. Na pokładzie zamontowano baterię o pojemności 4000 mAh, która powinna wystarczyć na komfortowe użytkowanie telefonu. Ekran posiada przekątną 6,3 cala i rozdzielczość Full HD+ z wcięciem w kształcie kropli wody.

Najciekawiej natomiast zapowiada się cena Redmi Note 7, gdyż podstawowa wersja została wyceniona na 999 juanów co w przeliczeniu daje kwotę około 147 dolarów. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Remi Note 7 trafi również do Polski.

Źródło: androidauthority.com.

Redmi Note 7 z aparatem 48 Mpix!
5 (100%) 8 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.