Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Szybkie ładowanie 300 W od Redmi!

Redmi 300 W

Redmi wprowadza szybkie ładowanie 300 W! Dopiero niedawno inny chiński producent, realme, przekroczył magiczną granicę 200 W, a teraz przyszedł czas na „trójkę” z przodu. Co wiemy o nowej technologii ultraszybkiego ładowania Redmi?

  • Redmi chwali się technologią ładowania 300 W!
  • to najszybsze ładowanie ogniwa smartfona
  • wyraźnie przebija dotychczasowego lidera – realme 240 W

Szybkie ładowanie Redmi 300 W!

Nie tak dawno temu realme wprowadziło ładowarkę 240 W, a teraz jego konkurent Redmi prezentuje szybkie ładowanie 300 W! Submarka Xiaomi wykorzystała zmodyfikowanego smartfona Redmi Note 12 Discovery z baterią 4100 mAh (oryginalny wariant ma podwójne ogniwo 4300 mAh) i przetestowała ładowanie 300 W w kontrolowanym środowisku. Urządzenie osiągnęło 50% stanu baterii w zaledwie 2 minuty i 11 sekund, a po 5 minutach akumulator był naładowany w 100%!

Redmi ładowanie 300 W

Tak naprawdę to moc 300 W jest teoretycznym maksimum. Podczas testów smartfon osiągnął 290 W przez około 3 sekundy, by wrócić do mniej wydajnych – choć wciąż b. imponujących – szybkości ładowania. Producent wprowadził ograniczenia do urządzenia kierując się względami bezpieczeństwa.

Co ciekawe, sam adapter 300 W wyposażony w technologię Double GaN zachowuje niewielkie rozmiary. Według Redmi posiada ponad 50 różnych zabezpieczeń. Niestety ani Redmi, ani jego właściciel Xiaomi nie zdradza, kiedy na otwartym rynku pojawi się pierwszy smartfon realnie wykorzystujący technologię 300 W.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Redmi na luty 2023

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: