Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi K60E w Geekbench. Robi się ciekawie

Redmi K60E w Geekbench. Robi się ciekawie

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje o całej serii Redmi K60, a już teraz mam doniesienia na temat konkretnie modelu Redmi K60E. Pojawił się on w serwisie Geekbench, dzięki czemu udało się potwierdzić kilka kluczowych specyfikacji. A te wyglądają zdecydowanie interesująco. Wiele również wskazuje, że smartfon zadebiutuje także globalnie.

  • Redmi K60E pojawił się w serwisie Geekbench
  • będzie miał mocny procesor i dużo pamięci RAM
  • bateria nie powinna nikogo zawieść

Redmi K60E

Wedle najnowszych informacji Redmi K60E – najnowszy smartfon chińskiego producenta – będzie pracował pod kontrolą procesora Snapdragon serii 8. Niestety nie wiadomo, która to będzie seria. Może to być zarówno starsza 888, jak i nowsza 8 Gen 1. Nie można również wykluczyć Snapdragona 8 Gen 2, co byłoby nie lada gratką dla użytkowników. Dodatkowo wiadomo, że smartfon pojawi się w wariancie 12 GB pamięci RAM. Oczywiście nie zabraknie tutaj obsługi sieci 5G.

Smartfon zostanie wyposażony w ekran o przekątnej ponad 6,6 cala. Będzie on wykonany w technologii AMOLED i zapewne obsłuży rozdzielczość Full HD+. Nie zabraknie tutaj także odświeżania na poziomie 120 Hz. Będzie miał zaimplementowany czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem.

Na ten moment nie wiadomo co konkretnie zaoferuje Redmi K60E w kwestii aparatu. W serwisie Geekbench nic na ten temat nie zostało napisane. Można się spodziewać natomiast potrójnego aparatu głównego. Być może podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę 50 lub 64 Mpix. Nie powinno również zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego.

Dobre informacje natomiast spływają na temat baterii. Po pierwsze będzie ona całkiem pojemna. Ogniwo ma zapewnić pojemność na poziomie 5100 mAh. A po drugie będzie można ją całkiem szybko naładować. Bateria powinna obsługiwać 67 W szybkiego ładowania.

Na ten moment natomiast wiadomo, że smartfon pracuje jeszcze na Androidzie 12 przykrytym autorską nakładka. Możliwe jednak, że w dniu premiery będzie to już najnowszy Android 13. Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery, ani tym bardziej cena smartfona.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Redmi na grudzień 2022.

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów