Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi K60 z bezprzewodowym ładowaniem? Przecieki

Redmi K60 indukcyjne ładowanie

Możliwe, że Redmi K60 z bezprzewodowym ładowaniem stanie się faktem. Dotychczas telefony submarki Xiaomi były pozbawione ładowania indukcyjnego, ale ma się to zmienić wraz z nastaniem nowego flagowca Redmi – modelu K60.

  • Redmi K60 ma otrzymać bezprzewodowe ładowanie
  • będzie to pierwszy Redmi z indukcją
  • premiera serii K60 ma nastąpić w marcu 2023 r.

Redmi K60 z bezprzewodowym ładowaniem

Digital Chat Station – znany z wielu przecieków w branży smartfonów, które okazały się prawdziwe – wskazuje na smartfona z dwiema specyfikacjami ładowania:

  • szybkie ładowanie 120 W i ładowanie indukcyjne 30 W
  • szybkie ładowanie 67 W i ładowanie indukcyjne 30 W

Nie wiadomo, czy chodzi o ten sam model smartfona, lecz z różnymi bateriami i mocą ładowania (jak to ma miejsce choćby z realme GT Neo3) czy raczej o różne modele. Według Digital Chat Station jest to seria Redmi K60 napędzana Snapdragonem 8+ Gen 1 (3,20 GHz). Model z wyższej półki (Redmi K60 Pro?) ma być wyposażony w jeszcze wydajniejszego Snapdragona 8 Gen 2, który zostanie zaprezentowany w połowie listopada.

Według przecieków przyszłe smartfony z serii Redmi K60 mają zostać zaprezentowane po Festiwalu Wiosny i wprowadzone do sprzedaży przed kwietniem 2023. Do ich premiery zostało jeszcze sporo miesięcy i dopiero za jakiś czas okaże się, czy i tym razem Digital Chat Station nie mylił się w swoich informacjach.

Zobacz również: Niespodzianka! Redmi Note 11 Pro 2023 nie pojawi się w tym kraju

Źródło: gizchina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.