Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi K30 Pro z przyzwoitą baterią

Redmi K30 Pro

Młodszy i mocniejszy brat serii K30 już został zaprezentowany. Najnowsze informacje mówią, że wersja z dopiskiem Pro, a co za tym idzie prawdopodobnie topowym procesorem, pojawi się w marcu. Jedną z cech wyróżniających ten model będzie pojemna bateria.

Redmi z mocną baterią i procesorem

Redmi K30 Pro ma dostać baterię o pojemności 4700 mAh. Ma również zostać wyposażony w szybkie ładowanie i to nie byle jakie, bo o mocy 33 W. Ostatnio widać pewien trend u producentów, którzy zaczynają się wręcz ścigać w proponowaniu najwydajniejszych ogniw. Ważne przy tym, aby smartfon nie był nazbyt gruby. Po latach, gdy właśnie bateria była największą bolączką mobilnych urządzeń, cieszy taka miła odmiana.

Co jeszcze wiemy o planowanej specyfikacji Redmi K30 Pro? Wszystko wskazuje na to, ze sercem smartfona będzie flagowy Snapdragon 865 wsparty 8 GB pamięci RAM. Być może będzie odrębna wersja obsługująca sieci 5G. Ciekawostką natomiast jest informacja, że smartfon będzie pozbawiony dziurki w ekranie na rzecz wysuwanego aparatu do selfie. Będzie to znaczna różnica w stosunku do słabszego brata. Zastanawiające wydają się też informacje o samym wyświetlaczu, który ma być wykonany w technologii OLED, ale w przeciwieństwie do zwykłej wersji K30 nie będzie miał odświeżania 120 Hz.

W przypadku aparatu smartfon ma być wyposażony w poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka najprawdopodobniej będzie miała matrycę 64 Mpix. Pozostałej konfiguracji możemy się jedynie domyślać, ale wielce prawdopodobne wydaje się spotkanie tutaj obiektywu ultraszerokokątnego. Zapewne znajdziemy też „oczka” do makro i głębi ostrości. Chyba, że Redmi czymś nas jeszcze zaskoczy.

Na ten moment nie znamy przewidywanej ceny Redmi K30 Pro. Patrząc na poprzednika, nie powinna ona jednak być przesadnie wygórowana. Wszystkiego dowiemy się najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: