Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi 10 Prime+ 5G na horyzoncie. Ciekawy średniak

Redmi-Note-11E-1

Redmi 10 Prime+ 5G na horyzoncie. Prawdopodobnie niebawem pojawi się kolejny przystępny cenowo średniak. Co ciekawe, Redmi wraca do dawno nieużywanej nazwy „Prime”. Czyżby powoli kończyły się pomysły na nowe modele smartfonów? Pomijając tą kwestię, może być to całkiem interesujący model ze średniej półki cenowej.

  • Redmi 10 Prime+ 5G będzie pracował pod kontrolą MediaTeka
  • nie zabraknie tutaj również obsługi sieci 5G
  • Redmi 10 Prime+ 5G będzie posiadał tylko dwa aparaty główne

Redmi 10 Prime+ 5G na horyzoncie

Na ten moment Redmi 10 Prime+ 5G ma sporo cech innego modelu ze stajni tego producenta, a mianowicie Redmi Note 11E. Są jednak pewne zmiany. Dodatkowo jak do tej pory nie wiadomo na jakich rynkach zadebiutuje najnowsza propozycja chińskiego koncernu.

Redmi 10 Prime+ 5G prawdopodobnie będzie miał na pokładzie Procesor MediaTeka Dimensity 700. Powinno tutaj także znaleźć się 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na pliki. Będzie ją można oczywiście rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu model ten powinien zaoferować przekątną na poziomie prawie 6,5 cala. Będzie on wykonany w technologii IPS LCD i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie powinno tutaj również zabraknąć wyższej częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Hz. Powoli ta kwestia staje się już standardem nawet w niższych półkach cenowych.

Jeśli wierzyć przeciekom, Redmi 10 Prime+ 5G otrzyma podwójny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę 50 Mpix. Na papierze aparat główny prezentuje się nieźle. Gorzej, że drugim aparatem będzie „oczko” dedykowane zdjęciom portretowym o matrycy 2 Mpix. Tutaj raczej nie ma co liczyć choćby na poprawną jakość. Front ozdobi pojedynczy aparat do zdjęć selfie o matrycy 5 Mpix.

Za to bateria smartfona wygląda całkiem dobrze. Prawdopodobnie będzie tutaj ogniwo o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem na poziomie 22,5 W. nie zabraknie tutaj również nakładki MIUI 13 ale na Androidzie 11. Skaner linii papilarnych znajdzie się na bocznej ramce.

Na ten moment nieznana jest data premiery Redmi 10 Prime+ 5G. Nie wiadomo także ile trzeba będzie wydać, żeby zakupić smartfona. Jeżeli jednak cena nie będzie przesadzona, to może się okazać, że będzie to całkiem popularny model na wybranych rynkach.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Redmi na marzec 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów