Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie Red Bull Mobile Oferty Red Bull Mobile Telefony Red Bull Mobile

Red Bull Mobile to sieć komórkowa, która w Polsce jest silnie związana z operatorem Play. Poza naszym krajem RBM działa również m.in. na terenie paru innych europejskich krajów. W jego ofercie znajdziesz abonament komórkowy i usługi prepaid.

Spis treści:

Zasięg Red Bull Mobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Red Bull Mobile Polska korzysta z infrastruktury sieci Play. Zasięg obu operatorów jest identyczny na terenie całego kraju.

Play zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na stronie internetowej play.pl.

Roaming – oferta Red Bull Mobile

Red Bull Mobile zapewnia – podobnie jak Play – darmowy roaming UE. Warunki roamingu „jak w domu” oznaczają, że masz takie same usługi w krajach Unii Europejskiej, jak w kraju. Jeżeli są to np. nielimitowane minuty czy SMS-y, to możesz z nich korzystać bez limitów także w UE. Nie dotyczy to transferu internetowego, który za granicą jest odpowiednio mniejszy.

Pamiętaj o Zasadach Uczciwego Korzystania z roamingu UE! Jeżeli zbyt długo lub często jesteś za granicą, operator ma możliwość wprowadzenia dla Ciebie dodatkowych opłat.

Doładowanie konta w Red Bull Mobile

RBM pozwala doładować telefon na kartę na wiele sposobów. Zasilisz konto w następujący sposób:

  • w aplikacji Play24
  • w bankomacie
  • z telefonu na abonament
  • kartą zdrapką
  • przez terminal płatniczy
  • w punkcie sprzedaży Play

Więcej na temat zasilenia konta w Red Bull Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.