Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme GT Neo 4 na horyzoncie. Pojawi się jeszcze w tym roku

realme GT Neo 4

realme GT Neo 4 pojawił się na horyzoncie. Wiele wskazuje na to, że smartfon pojawi się jeszcze w tym roku lub na początku następnego. Będzie on naszepcą modelu GT Neo 3, który został wprowadzony na rynek w marcu tego roku. Na ten moment jeszcze niewiele wiadomo o specyfikacji, natomiast można spodziewać się naprawdę wydajnego urządzenia.

  • realme GT Neo 4 z MediaTekiem na pokładzie
  • znajdzie się tutaj miejsce na potrójny aparat główny
  • na razie nieznana jest dokładna data premiery

realme GT Neo 4

Nadchodzący model będzie wyposażony najprawdopodobniej w procesor MediaTek Dimensity 8100. Będzie on współpracował z minimum 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Oczywiście jest także możliwość wystąpienia innych konfiguracji pamięciowych nawet z 12 GB pamięci operacyjnej. Nie powinno również zabraknąć technologii 5G.

Ekran realme GT Neo 4 będzie wykonany w technologii AMOLED. Nie zabraknie tutaj rozdzielczości Full HD+ oraz odświeżania na poziomie 120 Hz. Jego przekątna powinna wynieść około 6,7 cala. Nie powinno tutaj zabraknąć również czytnika linii papilarnych zatopionego w ekranie.

W przypadku aparatów można spodziewać się potrójnej jednostki głównej. Na ten moment mowa jest o podstawowym aparacie z matrycą 64 Mpix. Nie powinno tutaj również zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego 8 Mpix. Całość zamknie standardowe „oczko” o matrycy 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro. Na froncie powinien znaleźć się aparat do selfie o matrycy 16 Mpix.

Jeśli chodzi o baterię, realme GT Neo 4 również nie powinien nas zawieźć. Wiele wskazuje na to, że ogniwo będzie miało około 5000 mAh. Dodatkowym atutem będzie szybkie ładowanie na poziomie 80 W. Na pokładzie znajdzie się Android 12 lub 13 przykryty autorską nakładką.

Na ten moment nieznana jest cena realme GT Neo 4. Nie wiadomo również, kiedy dokładnie zadebiutuje. W tym wypadku mowa o przełomie roku. Można natomiast spodziewać się, że model ten pojawi się w sprzedaży w naszym kraju.

Zobacz również: TOP 5 telefonów realme na sierpień 2022

Źródło: gadgetsnow.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.