Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme GT 2 Explorer Master na horyzoncie. Będzie oferowany z 2 różnymi bateriami

realme GT Explorer premiera

realme GT 2 Explorer Master już niedługo pojawi się na rynku. Chińska firma pracuje nad tym modelem – a raczej modelami – już od pewnego czasu. Smartfon pojawi się na rynku już niedługo w 2 wersjach baterii z różnymi poziomami szybkiego ładowania.

  • trwają prace nad modelem realme GT 2 Explorer Master
  • smartfon pojawi się w 2 wersjach baterii i mocy ładowania
  • realme GT 2 Explorer Master pojawi się w lipcu

realme GT 2 Explorer Master – przecieki

Pierwszy z nich będzie miał ogniwo o pojemności 4800 mAh z szybkim ładowaniem aż 150 W, drugi będzie miał nieco pojemniejszą baterię 5000 mAh, ale z ograniczonym ładowaniem „tylko” do 100 W. Standard ładowania 150 W został już wprowadzony w modelu realme GT Neo3.

100 W jest nowością w realme – ma certyfikat 3C/CCC i stosuje 11 V przy 9,1 A. Niestety więcej nie wiadomo na temat nadchodzącego realme GT 2 Explorer Master. Smartfon ma pojawić się na rynku w lipcu, ale nie wiadomo, w jakich wariantach ładowania pojawi się w poszczególnych krajach.

Zobacz również: Potwierdzona premiera realme GT Neo 3T. Oto jego specyfikacja

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: