Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chińska firma Realme obecna również na naszym rynku nie zwalania tempa. Właśnie pojawił się jej kolejny smartfon należący do klasy średniej niższej klasy. Mowa oczywiście o modelu C17. Co ciekawe, model ten oferuje również wyższą częstotliwość odświeżania niż standardowa technologia 60 Hz.

Ciekawy ekran, niezła specyfikacja

Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 460 wsparty 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej. Przestrzeń można rozszerzyć poprzez zewnętrzną kartę pamięci.Smartfon posiada również tradycyjny czytnik linii papilarnych ulokowany na pleckach.

Jednym z najciekawszych elementów smartfona jest ekran. Zastosowano tutaj panel wykonany w technologii LCD. Posiada on rozdzielczość na poziomie HD+ o maksymalnej jasności 600 nitów. To co rzuca się w oczy to częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz. Rzadko można ją spotkać w tej klasie smartfonów. Wyświetlacz posiada również dziurkę w lewym górnym rogu na pojedynczą kamerkę do selfie.

W przypadku aparatu mamy do czynienia z poczwórną jednostką główną. Aparat głowy posiada matrycę 13 Mpix i światlo f/1.8. Oprócz tego możemy również skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z dwóch „oczek” o matrycach 2 Mpix dedykowanych do zdjęc makro a drugi do fotografii czarno-białej. Obydwa raczej wątpliwej użyteczności. Całość uzupełnia kamerka do selfie o matrycy 8 Mpix.

Realme C17 posada baterię o pojemności 5000 mAh i szybkie ładowanie na poziomie 18W. Takie ogniwo powinno zapewnić długi czas pracy na jednym ładowaniu. Smartfon będzie dostępny w kolorach Lake Green lub Navy Blue. Jego cenę ustalono na około 190 dolarów. Na ten moment nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy pojawi się w Europie. Jednak zawsze taka szansa istnieje.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com, 91mobiles.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów