Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Niegdysiejszy „zabójca flagowców” wyróżniał się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Jednak od pewnego czasu ceny flagowców marki dość znacznie zaczęły piąć się w górę. Aktualnie praktycznie nie odbiegają od konkurencji, a w niektórych przypadkach ją przebijają. Wiele wskazuje, że w najnowszym modelu niewiele pod tym względem się zmieni.

Flagowa cena i specyfikacja

Wedle najnowszych plotek OnePlus 8T ma kosztować 799 euro dla wariantu 8/128GB oraz 899 euro dla wariantu 12/256GB. Oznacza to ponowny wzrost cen w porównaniu z poprzednim modelem. Powoli OnePlus staje się ekskluzywny również ze względu na ceny. Przy okazji cen ujawniona została również data premiery smartfona, która będzie miała miejsce 14 października i będzie można ją śledzić za pomocą streamingu video.

A co będzie miał do zaoferowania OnePlus 8T? Sercem smartfona będzie Snapdragon 865+ wsparty 8 GB lub 12 GB pamięci RAM w zależności od wersji która wybierzemy. Na pliki przeznaczono odpowiednio 128 GB lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Według niektórych źródeł może także pojawić się wersja 6 GB ze 128 GB przestrzeni na pliki, jednak nie jest to jeszcze nic pewnego.

W najnowszym OnePlusie możemy spodziewać się ekranu Fluid AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Jego odświeżanie będzie na poziomie 120 Hz i będzie posiadało dziurkę na przednią kamerkę do selfie. Co istotne prawdopodobnie wyświetlacz będzie całkowicie płaski. Będzie także posiadał zaimplementowany czytnik linii papilarnych.

W przypadku aparatów w OnePlusie 8T powinniśmy zobaczyć poczwórną jednostkę główną. Podstawę będzie stanowił aparat o matrycy 48 Mpix. Ma to być nowy i zaprojektowany od nowa czujnik. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 16 Mpix. Całość uzupełniają „oczka” do makro o matrycy 5 Mpix i obiektyw portretowy o matrycy 2 Mpix. Niestety tutaj OnePlus idzie trochę zgodnie z aktualną, niekoniecznie dobrą modą.

W przypadku pozostałych elementów specyfikacji prawdopodobnie za energię będzie odpowiadała bateria o pojemności 4500 mAh wyposażona w szybkie ładowanie 65W. Niektóre źródła wspominają także o bezprzewodowym ładowaniu oraz o obecności certyfikatu IP68.

Na ile informacje o specyfikacji i cenie OnePlusa 8T się potwierdzą, przekonamy się już 14 października. Zapewne wkrótce po prezentacji będzie można go także zamówić poprzez stronę internetową z dostawą również do naszego kraju.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com. 91mobiles.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów