Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme 10 Ultra istnieje. Flagowy procesor

realme 10 Ultra plotki

realme 10 Ultra właśnie pojawił się na plakacie na jednym z chińskich portali społecznościowych. Przy okazji pojawiła się także przykładowa specyfikacja techniczna. Uczciwie jednak trzeba przyznać, że należy do niej podejść ze sporym dystansem, bo prezentuje się ona bardzo interesująco.

  • realme 10 Ultra będzie pracował pod kontrolą flagowego Snapdragona
  • będzie oferował główny aparat o matrycy 200 Mpix
  • mocnym elementem powinno być szybkie ładowanie

realme 10 Ultra

realme 10 Ultra wedle najnowszych informacji ma pracować nawet pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 2. Bardziej jednak prawdopodobne, że znajdziemy tutaj Snapdragona 8+ Gen 1. Do dyspozycji użytkownika będzie minimum 8 GB pamięci RAM, a na pliki przeznaczone będzie minimum 256 GB przestrzeni dyskowej. Oczywiście nie powinno tutaj również zabraknąć obsługi sieci 5G.

Smartfon prawdopodobnie otrzyma ekran o przekątnej 6,7 cala. Będzie on wykonany w technologii AMOLED. Będzie obsługiwał rozdzielczość na poziomie Full HD+. Na razie nie ma mowy o częstotliwości odświeżania, jednak możemy spodziewać się wartości 120 Hz lub nawet 144 Hz. Wydaje się także, że ekran może być zaginany na krawędziach.

W przypadku aparatu realme 10 Ultra może zaoferować aparat główny z matrycą 200 Mpix. Miejmy nadzieję, że producent nie zapomni o optycznej stabilizacji obrazu. Zapewne znajdzie się tutaj również aparat ultraszerokokątny. Nie powinno zabraknąć także teleobiektywu. Jednak szczegóły na razie nie są znane.

Na ten moment to właściwie wszystkie informacje na temat tego modelu. Zapewne znajdzie się tutaj również szybkie ładowanie – powyżej 100 W. Jeśli chodzi o baterię, to można spodziewać się pojemności około 5000 mAh, który w zasadzie stał się pożądanym standardem.

Data premiery realme 10 Ultra nie jest znana. Wydaje się jednak, że długo nie będziemy musieli na nią czekać. Większym znakiem zapytania pozostaje, czy ten konkretny model zawita również do Europy i w jakiej będzie cenie?

Zobacz również: TOP 5 telefonów realme na listopad 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów