Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme 10 Pro+ 5G na horyzoncie. Znamy specyfikację

realme 10 Pro+ 5G specyfikacja

realme 10 Pro+ 5G od dłuższego czasu ujawnia przed nami swoją specyfikację. Zapowiada się na całkiem ciekawe urządzenie. Najnowsze przecieki wspominają również, że jego premiera może mi mieć miejsce w całkiem niedługim czasie.

  • realme 10 Pro+ 5G zdradza coraz więcej szczegółów
  • znamy jego b. prawdopodobną specyfikację
  • możliwa premiera już w listopadzie

realme 10 Pro+ 5G

Wedle dostępnych informacji, realme 10 Pro Plus 5G będzie pracował pod kontrolą MediaTeka Dimensity 1080. Do wyboru będą co najmniej trzy wersje pamięciowe – 6, 8 lub nawet 12 GB. Będzie także kilka wersji przestrzeni dyskowej. Prawdopodobnie będzie to 128 i 256 GB.

realme 10 Pro+ 5G będzie wyposażony w ekran prawdopodobnie o przekątnej ponad 6,6 cala. Wykonany będzie on w technologii AMOLED. Nie zabraknie tutaj również odświeżania na poziomie 120 Hz. Spodziewana jest tutaj także rozdzielczość Full HD+.

W przypadku aparatu głównego wiadomo na ten moment, że będzie wyposażony w matrycę o rozdzielczości 50 Mpix. Nie zabraknie tutaj również optycznej stabilizacji obrazu. Oprócz tego prawdopodobnie znajdzie się miejsce na aparat ultraszerokokątny. Ostatnie zaś „oczko” będzie pełnić funkcję zdjęć makro.

Wiele wskazuje na to, że dobrze będzie się prezentowała bateria w realme 10 Pro+ 5G. Ma mieć ona pojemność 5000 mAh i mieć możliwość ładowania z prędkością 67 W.

Obecnie nie ma jeszcze podanej oficjalnej daty premiery, jednak nieoficjalnie mówi się o samym początku listopada. Smartfon prawdopodobnie pojawi się zarówno na rynku azjatyckim, jak o na rynku globalnym. Przy czym w tym drugim przypadku możliwa jest zmiana nazwy urządzenia.

Zobacz również: Znamy pojemość baterii realme 10 Pro+. Jest dobrze

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów