Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W II kwartale 2020 najwięcej numerów na drodze ich migracji zyskały sieci Plus i Premium Mobile. Ci dwaj operatorzy nie schodzą z czołowych miejsc od kilku kwartałów. Na przeciwległym biegunie jest Play, który ponownie stracił najwięcej klientów na rzecz innych operatorów.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Przenoszenie numerów - raport UKE

Przez cały II kwartał tego roku przeniesiono zaledwie 279884 numerów. Dla porównania, w I kwartale 2020 i analogicznym w roku 2019 było to odpowiednio 378022 i 458384 numerów. Z pewnością kluczowym czynnikiem w II kwartale była pandemia koronawirusa.

W II kwartale 2020 przeniesiono:

  • kwiecień - 93291 numerów
  • maj - 86360 numerów
  • czerwiec - 100233 numerów

A oto przykładowe oferty 3 operatorów, którzy zyskali najwięcej klientów podczas przenoszenia numerów:

OperatorStraciłZyskałBilans
Plus465776752120944
Premium Mobile41821785413672
Orange63189727079518
Netia54340933550
OTVARTA27536563381
Vectra11330212908
lajt mobile78935712782
Multimedia22025562336
Mobile Vikings58526922107
Virgin Mobile39564755799
NAU Mobile12386374
FM Mobile299131-168
Lycamobile732389-343
T-Mobile5282541205-11620
Play10436347192-57171

Źródło: Raport UKE za II kwartał 2020 - przenoszenie numeru.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów