Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czy operatorzy wprowadzili w ostatnim czasie nowości w swoich ofertach Internetu mobilnego? Który pakiet prezentuje się najciekawiej? Przed Tobą zestawienie najkorzystniejszych ofert Internetu mobilnego w Polsce!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Oferty i ceny aktualne na 15.09.2020. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 3 najlepsze propozycje do 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 3 najkorzystniejsze oferty i zadbaliśmy również o ich elastyczność - wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. W tanich i dobrych ofertach bez zmian - nju kosztuje tylko 29 zł, a na „dzień dobry” otrzymasz 40 GB Internetu. Pakiet internetowy rośnie ze stażem w sieci. Możesz uzbierać nawet 120 GB bez zmian ceny abonamentu! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB.

2. Plush Internet XL. Bardzo podobną ofertą dysponuje Plush. W jego przypadku rachunki miesięczne są droższe o złotówkę, a łącze internetowe działa na zasięgu Plusa, a nie Orange. I tym razem transfer rośnie z bazowych 40 do 120 GB nawet w 5G! Wystarczy, że jesteś lojalnym klientem operatora. Plush oferuje także w swoim sklepie online router lub modem. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB.

3. FreedomNET 25. Premium Mobile nie oferuje takich bonusów, jak nju mobile i Plush, ale jego oferta jest najtańsza z naszej listy top 3 ofert Internetu mobilnego. Co miesiąc będziesz płacił tylko 24,70 zł i otrzymasz 25 GB transferu. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,01 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Internet 300 GB. A co wtedy, gdy potrzebujesz od razu znacznie większego pakietu niż 40 GB? Skorzystaj z lajt mobile i jego paczki 300 GB! Wirtualny operator przedłużył promocję na jego niższą cenę - teraz zapłacisz tylko 37,99 zł! W zamian otrzymasz 100 GB standardowego transferu i 200 GB nocnego. Jest on dostępny w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,63 GB.

2. O! Szybki 100 GB!. Niemal te same warunki zyskasz w sieci OTVARTA, ale w wyższej cenie. Co ciekawe, do wyboru masz 2 pakiety, ze zmiennym i stałym adresem IP. Kosztują one odpowiednio 44,99 i 49,99 zł. W tych cenach otrzymujesz 300 GB, z czego 200 gigabajtów (także w 5G!) dostępnych jest w nocy, tym razem w godzinach od 0:00 do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,22 GB.

3. FreedomNET Dom. Również Premium Mobile oferuje bardzo podobne warunki! Jego pakiet 100+200 GB w nocy jest dostępny w tych samych godzinach, co lajt mobile. Koszt miesięczny wynosi 49,90 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów