Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Styczeń 2023

Który Internet mobilny jest obecnie najlepszy? U którego operatora GSM dostaniesz najlepsze warunki w jak najbardziej korzystnej cenie? Przekonaj się sam sprawdzając nasz najnowszy ranking Internetu mobilnego!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 16.01.2023. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. Najlepszą ofertę znajdziesz w nju mobile! W jego przypadku transfer danych rośnie z 60 do aż 180 gigabajtów! I to bez wpływu na atrakcyjną bardzo cenę w wysokości 29 zł na miesiąc. Po wyczerpaniu transferu jego prędkość spada do 1 Mb/s. Znakomicie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Virgin NET 60. W Virgin Mobile nie ma bonusu GB za staż, ale jest za to inna promocja! Cena Virgin Mobile spada do 25 zł, o ile posiadasz już abonament komórkowy tego operatora! W dodatku dostaniesz 60 GB Internetu za 25/30 zł miesięcznie. Kolejna świetna oferta Internetu mobilnego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

3. Plush Internet XL. W Plushu – jak w nju mobile – dostaniesz premię GB za staż w sieci. Tym razem transfer internetowy rośnie z 40 do 60 GB po upływie 12 miesięcy. Koszt miesięczny wynosi 30 zł, a zawsze możesz dokupić na stronie operatora router lub modem na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Propozycja tego wirtualnego operatora kosztuje 30 zł i zapewnia 30 gigabajtów transferu danych. Zasięg sieci Plus GSM. Dobra, choć w porównaniu do wcześniejszych dość skromna oferta. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. I znowu Internet mobilny za 30 zł! Tyle zapłacisz każdego miesiąca za ofertę Netii, która jest bardzo podobna do wcześniejszego lajt mobile. Operator korzysta z zasięgu Plusa i oferuje tak samo 30 GB. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. A może potrzebujesz znacznie większy transfer danych? Jeżeli tak, to spójrz na topowy Internet mobilny Virgin NET 220 GB. Jego cena wynosi 50 zł, a ponownie możesz ją obniżyć do 45 zł (tylko dla klientów Virgin Mobile). Super! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Świetną ofertę Internetu na kartę ma za to Mobile Vikings. Ten wirtualny operator proponuje aż 250 GB na 60 zł miesięcznie. Bez żadnych zobowiązań i faktur! Doładowujesz konto wtedy, kiedy chcesz, a nie kiedy musisz! Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. W tej samej cenie dostaniesz Plusha z transferem miesięcznym 200 GB w jakości 5G! W tym przypadku paczka internetowa nie rośnie już ze stażem, jak to miało miejsce w tańszym abonamencie tego operatora. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Wirtualny operator komórkowy lajt mobile oferuje w sumie aż 300 GB za jedyne 39,99 zł miesięcznie! Transfer danych jest tu jednak podzielony: za dnia dostaniesz 100 GB, a w nocy – 200 GB. Paczka nocna jest dostępna w godzinach 1:00-8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Jeszcze więcej oferuje inna wirtualna sieć GSM, mianowicie Premium Mobile. W jego przypadku jest to aż 200+200 GB w nocy, w dodatku w jakości 5G! Tak jak poprzednio, transfer nocny jest dostępny od 1:00 do 8:00 nad ranem, ale całość kosztuje znacznie więcej, bo 99,90 zł na miesiąc. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów