Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czy styczniowa zmiana oferty Plusha miała wpływ na nasz ranking Internetu mobilnego? Którzy operatorzy oferują najlepsze pakiety bezterminowe? Oto nasza lista popularnych i atrakcyjnych ofert!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.02.2021. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 3 najlepsze propozycje do 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 3 najkorzystniejsze oferty i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. W nju bez zmian – jego pakiet kosztuje na miesiąc tylko 29 zł, a w zamian otrzymasz 40 GB transferu. Operator zwiększa go z czasem w promocji, którą trzeba wpierw aktywować kodem USSD. Gdy to zrobisz, to możesz liczyć maksymalnie nawet na 120 GB transferu! Tyle dostaniesz po 2 latach stażu. Co więcej, jeżeli nie korzystasz z oferty, to nie płacisz! Osoby ze stażem krótszym niż 3 miesiące będą płacić za utrzymanie numeru tylko 9 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB.

2. Plush Internet XL. W styczniu zaszły pewne zmiany w Internecie mobilnym Plusha. Cena pozostaje ta sama, a więc wynosi 30 zł, ale operator daje mniejszy bonus za staż – teraz jest to łącznie maksymalnie 80 GB, na jakie możesz liczyć po 12 miesiącach stażu w sieci. Na dobry start dostaniesz 40 gigabajtów. Plush daje też możliwość dokupienia routera lub modemu, którego spłacasz w 24 lub 36 miesięcznych ratach. Od stycznia 2021 możesz też łączyć abonament Plusha z Internetem, co daje łącznie 10 zł oszczędności każdego miesiąca. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB.

3. FreedomNET 25. Premium Mobile nie oferuje aż tyle transferu internetowego co wcześniejszy nju mobile i Plush, ale jego oferta jest wyraźnie tańsza. W skali roku oszczędność względem rywali wyniesie około 60 zł. Ten wirtualny operator nie daje bonusów za staż, a więc co miesiąc Twoja paczka danych będzie się odnawiać w wysokości 25 GB LTE. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,01 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Internet 300 GB. Wcześniejsze paczki danych były zbyt małe? Z ratunkiem przychodzi m.in. lajt mobile – jego pakiet 100+200 GB w nocy kosztuje obecnie tylko 39,99 zł! Z transferu nocnego 200 GB będziesz korzystał w godzinach od 1:00 do 8:00 rano. Ten wirtualny operator działa w oparciu o infrastrukturę Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

2. O! Szybki 100 GB!. Bardzo podobną ofertę przygotowała sieć OTVARTA. Jest ona wyraźnie droższa, ale umożliwia zakup Internetu ze stałym IP! Jego cena wynosi 49,99 zł lub 44,99 zł (zmienne IP). Możesz też wybrać między adresem publicznym a prywatnym. Pakiet nocny 200 GB jest dłużej dostępny, bo między 0:00 a 8:00 rano. Uwaga – OTVARTA udostępnia 5G! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,22 GB.

3. FreedomNET Dom. Premium Mobile nie może być gorszy i też oferuje pakiet 100+200 GB w nocy. Zapłacisz za niego miesięcznie 49,90 zł, a więc podobnie, co w sieci OTVARTA. Nocny transfer dostępny jest w godzinach od 1:00 do 8:00, czym upodabnia się do wcześniejszego lajt mobile. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ŚleddzikPaulaDylPattkaaadamos Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
aadamos
Gość
aadamos

Niezmiennie od 2 lat korzystam z internetu mobilnego w sieci Otvarta i szczerze polecam. Pracuje zdalnie, dzieci ucza sie w domu, daje rade :)

Pattka
Gość
Pattka

skusiłam się na internet z sieci Otvarta. jest okej, ptrzetestowałam go już w 3 róznych miejscach – działa bez zarzutu :)

PaulaDyl
Gość
PaulaDyl

Ja jestem 3 miesiace w Otvartej i okazuje się, ze ich internet mobilny działa lepiej niż wcześniejsze po stałym łaczu. Jak to możliwe nie wiem ale taka prawda.

Śleddzik
Gość
Śleddzik

Polecam Skodę Octvartę. Przetestowałem na kilku drogach. Dzieci lubią i ja zachwalam ekonomię jazdy.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów