Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czy świąteczne promocje operatorów miały wpływ na nasz comiesięczny ranking Internetu mobilnego? Sprawdź nasze najnowsze zestawienie i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie!

Świąteczne promocje operatorów 2020 ->

Oferty i ceny aktualne na 16.12.2020. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 3 najlepsze propozycje do 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 3 najkorzystniejsze oferty i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. W nju bez zmian – wciąż oferuje świetne warunki umowy. Na dobry początek dostaniesz 40 GB transferu, ale wraz ze stażem możesz uzbierać znacznie większą paczkę danych. Aktywuj usługę kodem USSD i zyskaj miesięcznie nawet 120 GB transferu! Oferta nju mobile to także świetny zapasowy Internet. Jeżeli nie korzystasz z niego, to nie płacisz ani złotówki (o ile jesteś klientem dłużej niż 3 miesiące – w przeciwnym razie opłata i tak wynosi 9 zł). Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB.

2. Plush Internet XL. Plush jest nieco droższy, ale oferuje niemal to samo. Za równe 30 zł również otrzymasz 40 GB pakietu internetowego, który również rośnie do 120 GB! Operator ma jeszcze jedną zaletę – na jego stronie internetowej możesz (ale oczywiście nie musisz) od razu dokupić odpowiedni modem lub router LTE, którego będziesz spłacał w miesięcznych ratach. Przynajmniej do początku stycznia 2021 będziesz mógł też wypróbować (o ile jesteś w jego zasięgu) 5G. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB.

3. FreedomNET 25. Pakiet od Premium Mobile jest tańszy od nju i Plusha, ale skromniejszy. Za niecałe 25 zł otrzymasz 25 GB LTE. Jeżeli liczysz na bonus GB za staż, to niestety ten wirtualny operator go nie oferuje, mimo to jego Internet jest jednym z lepszych propozycji do 30 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,01 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Internet 300 GB. Wirtualna sieć lajt mobile oferuje pakiet 300 GB, z czego 200 gigabajtów oferowanych jest w godzinach nocnych. Z nocnego pakietu możesz korzystać w godzinie od 1:00 do 8:00 nad ranem. Ta oferta jest już wyraźnie droższa od wcześniejszego nju, Plusha i Premium Mobile, ale gwarantuje znacznie więcej transferu danych! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

2. O! Szybki 100 GB!. Bardzo podobną usługę ma w swojej ofercie OTVARTA. Co więcej, u tego operatora możesz zamówić pakiet ze stałym adresem IP! Cena wynosi 49,99 zł (44,99 zł ze zmiennym IP). Możesz też wybrać między publicznym a prywatnym adresem. Z pakietu nocnego (w 5G!) będziesz cieszył się dłużej – jest on aktywny między 0:00 a 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,22 GB.

3. FreedomNET Dom. Kolejny raz podium zamyka Premium Mobile. I w jego przypadku dostaniesz paczkę 100+200 GB LTE w nocy. 200 gigabajtów dostępne są w godzinach 1:00-8:00 (identycznie jak w lajt mobile), a przez resztę doby do dyspozycji masz paczkę 100 GB. Świetna oferta, choć nieco droższa od konkurencji. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów