Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeniesienie numeru do NAU Mobile

4

NAU Mobile jest siecią GSM, której proste i przejrzyste oferty można zamówić przez Internet. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby dokonać zamówienia interesującego pakietu na abonament. Również szybko i sprawnie przeniesiemy do NAU Mobile swój dotychczasowy numer. Podpowiadamy, jak tego dokonać.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Przeniesienie numeru

Partnerem technologicznym sieci NAU Mobile jest Plus. Dostawca funkcjonuje głównie w Internecie, co oznacza, że kontakt odbywa się online. Dotyczy to również sposobu przeniesienia numeru, który poniżej prezentujemy.

Przeniesienie numeru przez Internet

Aby dołączyć do sieci NAU Mobile wystarczy wejść na stronę https://www.naumobile.pl/ i kliknąć zakładkę „OFERTA”.

1. Internauta zostanie przeniesiony do podstrony z ofertami, na której ma do wyboru Pakiet Zielony za 16,60 złotych, Pakiet Niebieski za 19,80 złotych oraz Pakiet Różowy za 24,50 złotych. Gdy się zdecyduje na jeden z nich, wystarczy kliknąć ikonę „Zamów (nazwa pakietu)” i postępować według dalszej instrukcji.

2. W dalszej kolejności klient trafi na podstronę, na której określi charakter usługi. By móc przenieść swój numer należy przy pytaniu „Chcesz nowy numer czy przenosisz?” zaznaczyć odpowiedź „Chcę przenieść numer”. Następnie pojawi się kolejne pole, w którym wystarczy podać numer do przeniesienia. Po wykonaniu tej czynności warto sprawdzić, czy charakter umowy jest zgodny z oczekiwaniami klienta, a potem kliknąć ikonę „Przejść do kroku 2”.

3. Kolejny krok to wypełnienie tabeli z danymi osobowymi i kontaktowymi. Należy w nich podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Warto także pamiętać o wyrażeniu zgody na e-komunikację i marketing, gdyż dzięki temu klient otrzyma łącznie 20 złotych zniżki na korzystanie z abonamentu. Po wypełnieniu tabeli należy sprawdzić wpisane dane, a następnie kliknąć „Wyślij zgłoszenie”.

4. W przeciągu kilku dni po wysłaniu zgłoszenia przedstawiciel sieci skontaktuje się z klientem w celu potwierdzenia chęci przeniesienia numeru i przesłania do klienta dokumentów drogą pocztową. Wysłaną paczkę odbiorca musi odebrać osobiście, sprawdzić poprawność danych w umowie, podpisać oraz oddać kurierowi. W paczce znajduje się również karta SIM, która zostanie aktywowana wraz z daną rozpoczęcia umowy.

Przeniesienie numeru drogą telefoniczną

Przeniesienie numeru drogą internetową jest szybkie i proste, istnieje jednak jej alternatywa - można bowiem skorzystać z opcji telefonicznej. W tym celu należy wejść na stronę https://www.naumobile.pl/ i kliknąć zakładkę „Przenieś numer”.

Następnie zainteresowany winien zejść na sam dół strony i wypełnić formularz zgłoszeniowy podając numer kontaktowy i godziny kontaktu, a także zaznaczyć gwiazdką potwierdzenia zgody na jednokrotne złożenie propozycji zawarcia umowy. Deklaracja zostanie wysłana poprzez kliknięcie „Wyślij formularz”.

I tym razem z klientem skontaktuje się przedstawiciel NAU Mobile, który zaprezentuje dostępne usługi, wyjaśni sposób przeniesienia numeru i w razie zgody klienta złoży zamówienie na nową usługę. Niedługo po tym zainteresowany drogą pocztową otrzyma umowę i nową kartę SIM. Dokument należy przeczytać, podpisać i oddać kurierowi, zaś kartę przechowywać do czasu jej aktywacji.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
paterson Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
paterson
Gość
paterson

Całkiem fajna oferta ale to jednak abonament dlatego wolę a2mobile ..

Niepewny
Gość
Niepewny

No właśnie to mnie dziwi. Wydaje mi się że abonamenty powinny być tańsze niż oferty na kartę bo te drugie niosą za sobą korzyść – wolność/brak zobowiązania, można odejść w każdej chwili. Tymczasem mamy na rynku najtańsze oferty na kartę na czele z a2mobile i szeregiem innych i jak w takiej sytuacji decydować się na abonament??? co przemawia na ich korzyść???

Michal Karol
Gość
Michal Karol

Przemawia nowy telefon😂

kamil7430
Gość
kamil7430

No to też raczej nie, bo lepiej mieć wybór jakichś fajnych średniaków, które 98% użytkowników wystarczą za dobrą cenę (np. Xiaomi za 700zł) niż brać S9/S10, których to telefonów możliwości nie ogarnia połowa użytkowników abonamentu, który wcisnął im konsultant. Takie osoby wierzą tym ludziom, którzy mówią że 8 GB RAMu i ośmiordzeniowy Snapdragon są *niezbędne* do podstawowych czynności. No i co jeszcze może przemawiać za abo? Bo według mnie a b s o l u t n i e nic.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów