Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Przeniesienie numeru do NAU Mobile

NAU Mobile jest siecią GSM, której proste i przejrzyste oferty można zamówić przez Internet. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby dokonać zamówienia interesującego pakietu na abonament. Również szybko i sprawnie przeniesiemy do NAU Mobile swój dotychczasowy numer. Podpowiadamy, jak tego dokonać.

Przeniesienie numeru

Partnerem technologicznym sieci NAU Mobile jest Plus. Dostawca funkcjonuje głównie w Internecie, co oznacza, że kontakt odbywa się online. Dotyczy to również sposobu przeniesienia numeru, który poniżej prezentujemy.

Przeniesienie numeru przez Internet

Aby dołączyć do sieci NAU Mobile wystarczy wejść na stronę https://www.naumobile.pl/ i kliknąć zakładkę „OFERTA”.

1. Internauta zostanie przeniesiony do podstrony z ofertami, na której ma do wyboru Pakiet Zielony za 16,60 złotych, Pakiet Niebieski za 19,80 złotych oraz Pakiet Różowy za 24,50 złotych. Gdy się zdecyduje na jeden z nich, wystarczy kliknąć ikonę „Zamów (nazwa pakietu)” i postępować według dalszej instrukcji.

2. W dalszej kolejności klient trafi na podstronę, na której określi charakter usługi. By móc przenieść swój numer należy przy pytaniu „Chcesz nowy numer czy przenosisz?” zaznaczyć odpowiedź „Chcę przenieść numer”. Następnie pojawi się kolejne pole, w którym wystarczy podać numer do przeniesienia. Po wykonaniu tej czynności warto sprawdzić, czy charakter umowy jest zgodny z oczekiwaniami klienta, a potem kliknąć ikonę „Przejść do kroku 2”.

3. Kolejny krok to wypełnienie tabeli z danymi osobowymi i kontaktowymi. Należy w nich podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Warto także pamiętać o wyrażeniu zgody na e-komunikację i marketing, gdyż dzięki temu klient otrzyma łącznie 20 złotych zniżki na korzystanie z abonamentu. Po wypełnieniu tabeli należy sprawdzić wpisane dane, a następnie kliknąć „Wyślij zgłoszenie”.

4. W przeciągu kilku dni po wysłaniu zgłoszenia przedstawiciel sieci skontaktuje się z klientem w celu potwierdzenia chęci przeniesienia numeru i przesłania do klienta dokumentów drogą pocztową. Wysłaną paczkę odbiorca musi odebrać osobiście, sprawdzić poprawność danych w umowie, podpisać oraz oddać kurierowi. W paczce znajduje się również karta SIM, która zostanie aktywowana wraz z daną rozpoczęcia umowy.

Przeniesienie numeru drogą telefoniczną

Przeniesienie numeru drogą internetową jest szybkie i proste, istnieje jednak jej alternatywa – można bowiem skorzystać z opcji telefonicznej. W tym celu należy wejść na stronę https://www.naumobile.pl/ i kliknąć zakładkę „Przenieś numer”.

Następnie zainteresowany winien zejść na sam dół strony i wypełnić formularz zgłoszeniowy podając numer kontaktowy i godziny kontaktu, a także zaznaczyć gwiazdką potwierdzenia zgody na jednokrotne złożenie propozycji zawarcia umowy. Deklaracja zostanie wysłana poprzez kliknięcie „Wyślij formularz”.

I tym razem z klientem skontaktuje się przedstawiciel NAU Mobile, który zaprezentuje dostępne usługi, wyjaśni sposób przeniesienia numeru i w razie zgody klienta złoży zamówienie na nową usługę. Niedługo po tym zainteresowany drogą pocztową otrzyma umowę i nową kartę SIM. Dokument należy przeczytać, podpisać i oddać kurierowi, zaś kartę przechowywać do czasu jej aktywacji.

Przeniesienie numeru do NAU Mobile
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.