Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeniesienie numeru do Lajt Mobile

avatar
Lajt Mobile logo

Niegdyś zmiana operatora komórkowego była niemałym wyzwaniem. Niezadowolony klient musiał czekać na zakończenie umowy, przeglądać oferty konkurencji, oficjalnie rezygnować z umowy, a następnie pytać nowego operatora o możliwość przeniesienia numeru. W dzisiejszych czasach zmiana dostawcy wraz z zachowaniem numeru jest o wiele łatwiejsza, czego dowodem jest oferta Lajt Mobile.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Przeniesienie numeru telefonu

Lajt Mobile to wirtualny operator komórkowy, który działa na polskim rynku od stosunkowo niedawna. Jego cechą charakterystyczną jest prosta obsługa zwłaszcza podczas przenoszenia numeru telefonu. Klienci nie muszą męczyć się ze stertą papierów, gdyż wystarczy kontakt z dostawcą drogą internetową lub telefoniczną.

Przeniesienie numeru przez Internet

Przeniesienie numeru drogą internetową jest najszybszym rozwiązaniem. Wystarczy, że klient wejdzie na stronę operatora https://lajtmobile.pl/zamowienie i wypełni cztery puste rubryczki.

1. Na początku klient będzie musiał wskazać, czy wybiera nowy numer, czy pragnie przenieść obecny. W przypadku przeniesienia należy go podać i zaznaczyć, czy jest on w abonamencie czy na kartę.

2. Następnie klient dokonuje wyboru oferty. Lajt Mobile proponuje swoim odbiorcom m.in. następujące pakiety:

Wystarczy wskazać interesującą nas ofertę.

3. Po dokonaniu wyboru umowy należy wskazać rodzaj otrzymywanej faktury. Może być ona papierowa lub w formie wiadomości mailowej. Pierwszy wybór łączy się z dodatkową opłatą w wysokości 5 złotych, natomiast drugi jest darmowy.

4. Kolejnym etapem jest wskazanie typu umowy. Może być ona bezterminowa, roczna lub dwuletnia. Różnią się one wysokością opłaty aktywacyjnej. Po wypełnieniu części „Twoja umowa”, należy kliknąć w kółeczko nr 2 i przejść do kolejnej o nazwie „Twoje dane”.

5. Następnym krokiem jest podanie danych osobowych i potwierdzenie wyboru oferty. Po wykonaniu tej czynności należy kliknąć w kółeczko nr 3 i przejść do część „Potwierdzenie i wysyłka”.

6. Klient może po raz ostatni zapoznać się z rodzajem wybranej oferty Lajt Mobile, a także sprawdzić podane dane osobowe. Po zatwierdzeniu wszystkiego, na wskazany przez siebie adres mailowy, otrzyma on wiadomość, iż w przeciągu trzech dni roboczych skontaktuje się z nim doradca klienta.

Ostatnim etapem jest rozmowa z przedstawicielem handlowym, który dokładnie objaśni zasady przeniesienia numeru i podpisania nowej umowy. Po zakończeniu konsultacji klient zostanie poinformowany kiedy będzie mógł się cieszyć swoim starym numerem w nowej sieci.

Przeniesienie numeru drogą telefoniczną

Konsumenci, którzy nie są obeznani w świecie wirtualnym, mogą przenieść swój numer drogą telefoniczną. Wystarczy zadzwonić pod 727-700-700 i skontaktować się z przedstawicielem sieci. W czasie rozmowy doradca dokładnie wytłumaczy, co zrobić by móc zmienić operatora, jak wybrać rodzaj usługi i wypełnić dokumenty, a także ile będzie trwało przeniesienie numeru.

Przeniesienie numeru przez biuro obsługi klienta

Lajt Mobile to sieć wirtualna, która bazuje na kontakcie drogą elektroniczną. Jednak klienci, którzy chcą osobiście porozmawiać z doradcą, mogą udać do jedynego biura obsługi klienta, które mieście się przy ul. Murmańskiej 25 w Warszawie. W czasie rozmowy doradza objaśni warunki przeniesienia numeru oraz wypełni z klientem wszystkie potrzebne dokumenty.

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: