Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowy Tidal na 90 dni za przeniesienie numeru do Virgin

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Interesuje cię oferta Virgin Mobile na kartę? Przenieś więc numer do tego wirtualnego operatora i odbierz bonusy niedostępne dla nowych numerów.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na kartę

Darmowy Tidal na 90 dni w Virgin

Przenosząc numer do Virgin Mobile na kartę uzyskasz bezpłatny dostęp do aplikacji Tidal na 3 miesiące (90 dni). Promocja dostępna jest w pakietach #PełenLuz za 19 zł i #GigaDaje za 25 zł. Nie dostaniemy jej w darmowym #Freemium.

VM

W przypadku pakietu #PełenLuz za przeniesienie numeru klient otrzymuje dodatkowo 500 MB ekstra - łącznie 5,5 GB Internetu na miesiąc.

Promocja trwa do wyczerpania prezentów. Dla migrujących do Virgin Mobile na kartę czeka nie tylko darmowy Tidal. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie operatora.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów