Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

#PełenLuz pod lupą – prześwietlamy ofertę

1
Obowiązuje do: odwołania

Najbardziej rozpoznawalnymi produktami wirtualnego operatora Virgin Mobile są bez wątpienia pakiety #BezLimitu i #Freemium. Pierwszy z nich to jedna z najlepszych ofert na kartę do 30 zł, a druga opcja to rewolucyjna taryfa za 0 zł. Istnieje jeszcze wariant pośredni – pakiet #PełenLuz za 19 zł miesięcznie.

Pakiet #PełenLuz Virgin Mobile

Pakiet #PełenLuz od Virgin Mobile gości na polskim rynku GSM od dawna. Za jedyne 19 zł dostaniemy nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i połączenia do Virgin i Play. Do pozostałych sieci (w tym stacjonarnych) musi nam wystarczyć pakiet 100 darmowych minut.

Sprawdź ofertę #PełenLuz

Osoby często korzystające z Internetu na swoim smartfonie nie powinny być zawiedzione – operator oferuje bowiem 5 GB transferu, a dla stałych klientów 5,5 GB. To nie wszystko – istnieje możliwość dokupienia kolejnych 5 gigabajtów w promocji GigaGigaNet za jedyne 5 zł.

Rozmowy, SMS-y i Internet w #Pełen Luz

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie #PełenLuz:

 • minuty na komórki i stacjonarne: 100 minut (nielimitowane do Virgin i Play)
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: 0
 • Internet: 5 GB LTE (5,5 dla stałych klientów)
 • cena: 19 zł
 • długość umowy: brak (oferta na kartę)

Pakiet #PełenLuz:

Aktywuj pakiet #PełenLuz: *222*19#

Jeszcze końcem sierpnia 2016 roku w omawianej ofercie ich użytkownicy mieli do dyspozycji 2 GB pakietu internetowego, lecz sytuacja na polskim rynku GSM wymusiła na Virgin Mobile podwyższenie transferu do 5 GB. Osoby z półrocznym stażem (minimum 6 doładowań miesięcznych) otrzymają dodatkowe 500 MB za darmo. Oto aktualne promocje i rabaty operatora dostępne w pakiecie #PełenLuz:

Pakiet #PełenLuz – dla kogo?

U kogo sprawdzi się oferta Virgin Mobile? Jeżeli szukamy taryfy bez ograniczeń w połączeniach głosowych, to wybierzmy droższą propozycję – #BezLimitu, w której dostaniemy nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. #PełenLuz zapewnia rozmowy bez limitów tylko wewnątrz sieci macierzystej i do sieci Play – poza tym do dyspozycji pozostaje pakiet 100 darmowych minut. Ale jeżeli tyle nam wystarczy i jednocześnie często surfujemy w Internecie oraz wysyłamy SMS-y, to znaleźliśmy bardzo atrakcyjną ofertę.

Nie można jednoznacznie określić brak nielimitowanych minut do wszystkich sieci jako wielką wadę oferty. Wszak pakiet kosztuje jedyne 19 zł i jest jednym z najlepszych ofert na kartę do 20 zł dostępnych na rynku. Osoby korzystające z Internetu i uzależnione od SMS-ów będą zachwycone – tym bardziej, że Virgin Mobile nie pobiera transferu danych za korzystanie z Facebooka, Messengera, Twittera, Gadu-Gadu oraz Ask.fm!

Zalety:

 • niska cena
 • zakres usług (nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, 5 GB Internetu)
 • ekstra transfer dla stałych klientów
 • nielimitowane aplikacje (Facebook, Messenger itp.)
 • nielimitowane minuty do sieci Play i Virgin Mobile
 • opcjonalne 5 GB za jedyne 5 zł

Wady:

 • oferta dla średnio wymagających – tylko 100 darmowych minut do wszystkich
 • brak darmowego roamingu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Virgin Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Obytatel Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Obytatel
Gość
Obytatel

„zazwyczaj słaby zasięg i jakość rozmów w Play” – co za bzdura mam VM oraz P4 miałem TM i Orange te numery przeniosłem do VM – zasięg mam nawet Plusa gdzie podobno nie każdy tak ma u mnie działa na obu kartach bez problemu a co do jakości rozmów to uważam że jest dobra może nie bardzo dobra ale nie uświadczyłem z tego tytułu problemów.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów