Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Virgin Mobile z eSIM!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
eSIM w Virgin Mobile

Virgin Mobile wprowadził do swojej oferty eSIM! Jak korzystać z wirtualnej karty SIM w Virgin i ile ta usługa kosztuje?

Virgin Mobile z eSIM

Przykładowa oferta Virgin Mobile:

Zarówno wymiana karty na eSIM, jak i korzystanie z niej jest naturalnie bezpłatne. Wymiana karty na eSIM w Virgin Mobile możliwa jest w salonach sieci Play, jak i w aplikacji mobilnej Play24, a więc bez konieczności wychodzenia z domu!

Jak informuje operator na stronie blogplay.pl:

Wystarczy nacisnąć ustawienia (ikona koła zębatego), a później w sekcji Twoje konto wybrać Twoja karta SIM. Pojawi się tam banner Wymieniam kartę na eSIM – po kliknięciu na niego zapytamy tylko czy kartę mamy wymienić na obecnym telefonie czy może na nowym i proces poprowadzi użytkownika przez kolejne kroki. To wszystko!

Jak informuje operator na oficjalnym blogu play.pl, z eSIM w Virgin Mobile można korzystać w smartfonach, ale wkrótce usługa ta ma być jeszcze rozszerzona o smartwatche i tablety!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: