Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Więcej GB w roamingu UE w Mobile Vikings!

Obowiązuje do: odwołania
Mobile Vikings promocja

Mobile Vikings zwiększa paczki internetowe w ramach roamingu UE! Od 1 stycznia 2024 roku ceny pakietów nie ulegną zmianie, ale dostaniesz więcej GB w tej samej cenie.

Roaming UE Mobile Vikings

Wirtualna sieć komórkowa Mobile Vikings wprowadzi zmiany w swojej ofercie subskrypcyjnej, w ramach której dostaniesz nie tylko nielimitowane usługi głosowe/tekstowe w Polsce, ale także w roamingu UE (RLAH – roam like at home).

Subskrypcja Mobile Vikings:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA MOBILEVIKINGS.PL

Tak prezentuje się oferta subskrypcyjna tego operatora komórkowego:

  • 35 zł – 60 GB w Polsce, w tym 6,72 GB w UE (od 1 stycznia 2024 7,61 GB w UE)
  • 45 zł – 80 GB w Polsce, w tym 8,63 GB w UE (od 1 stycznia 2024 9,79 GB w UE)

Zmiany od Nowego Roku nie będą miały wpływu na dotychczasowe ceny, ale zyskasz dzięki nim nawet niemal 10 GB w roamingu UE! Oferta roamingowa zostanie wprowadzona na stałe. Już za niecałe 3 tygodnie zyskasz więcej w subskrypcji Mobile Vikings!

Zobacz również: Aż 1200 GB ekstra w Mobile Vikings

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.