Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Vectra z Wi-Fi Calling i VoLTE

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Vectra VoLTE Wi-Fi Calling

Od niedawna telefonia komórkowa Vectry może pochwalić się wdrożeniem usług Wi-Fi Calling i VoLTE. To doskonała wiadomość dla obecnych, jak i przyszłych klientów tego operatora!

VoLTE i Wi-Fi Calling Vectra

Vectra oferuje kilka abonamentów komórkowych z samą kartą SIM. Oto jeden z nich:

Przejdź do promocji

Oto oficjalne stanowisko Vectry:

Miło nam poinformować, że Vectra uruchomiła nowe usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych telefonii komórkowej oraz internetu mobilnego. Od teraz, osoby wybierające usługi tego operatora mogą skorzystać z dwóch nowych funkcjonalności: Wi-Fi Calling oraz VoLTE. Obie nowości podnoszą jakość i szybkość połączeń oraz umożliwiają prowadzenie rozmów we wcześniej niedostępnych miejscach.

Zarówno Wi-Fi Calling, jak i VoLTE w Vectrze, są dostępne dla telefonów z Androidem i iOS. Nie potrzebujesz aplikacji, aby móc korzystać z tych usług. Otrzymasz w nich m.in.:

  • znakomitą jakość dźwięku
  • niższe koszty roamingu z Wi-Fi Calling
  • prowadzenie rozmów, gdzie jest zasięg Wi-Fi, a nie ma GSM

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.