Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Canal+ Online o 50% taniej w Play

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play Canal+ Online rabat

Korzystasz z Canal+ Online w Play, a może przymierzałeś się do zakupu tej usługi? Płać za Canal+ Online z Play i ciesz się z rabatu przez 3 miesiące!

Promocja Canal+ Online

Opcja opłacenia Canal+ Online z Play jest dostępna od lutego tego roku. Teraz fioletowy operator zrobił kolejny krok oferując rabat ponad 50% przez 3 miesiące.

Przykładowy abonament Play z telefonem od 1 zł:

Przejdź do promocji

Standardowo Canal+ Online kosztuje miesięcznie 45 zł, ale teraz cena spada do zaledwie 20 zł! Z rabatu będziesz mógł korzystać przez 3 miesiące, a to oznacza oszczędność rzędu 75 zł. Po zakończeniu promocji możesz dalej korzystać z pakietu lub zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Aby z niej skorzystać należy mieć abonament telefoniczny lub internetowy Play.

Pakiet podstawowy Canal+ Online to 17 kanałów na żywo i ponad 6000 godzin treści wideo na życzenie.

Pełna oferta CANAL+ to ponad 6000 godzin treści na życzenie dostępnych online, bez zobowiązań, na wielu urządzeniach i 2 streamach jednocześnie. Znajdziesz tu najgłośniejsze seriale i filmy, oryginalne produkcje CANAL+ (Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk i wiele innych) oraz sport na żywo na najwyższym poziomie (piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga Santander, żużel: PGE Ekstraliga, SGP, tenis: WTA Tour, koszykówka: NBA i wiele więcej). Do tego inspirujące dokumenty, programy lifestyle o kuchni i domu oraz edukacyjne bajki dla najmłodszych.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: