Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Canal+ Online o 50% taniej w Play

Obowiązuje do: odwołania
Play Canal+ Online rabat

Korzystasz z Canal+ Online w Play, a może przymierzałeś się do zakupu tej usługi? Płać za Canal+ Online z Play i ciesz się z rabatu przez 3 miesiące!

Promocja Canal+ Online

Opcja opłacenia Canal+ Online z Play jest dostępna od lutego tego roku. Teraz fioletowy operator zrobił kolejny krok oferując rabat ponad 50% przez 3 miesiące.

Przykładowy abonament Play z telefonem od 1 zł:

Przejdź do promocji

Standardowo Canal+ Online kosztuje miesięcznie 45 zł, ale teraz cena spada do zaledwie 20 zł! Z rabatu będziesz mógł korzystać przez 3 miesiące, a to oznacza oszczędność rzędu 75 zł. Po zakończeniu promocji możesz dalej korzystać z pakietu lub zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Aby z niej skorzystać należy mieć abonament telefoniczny lub internetowy Play.

Pakiet podstawowy Canal+ Online to 17 kanałów na żywo i ponad 6000 godzin treści wideo na życzenie.

Pełna oferta CANAL+ to ponad 6000 godzin treści na życzenie dostępnych online, bez zobowiązań, na wielu urządzeniach i 2 streamach jednocześnie. Znajdziesz tu najgłośniejsze seriale i filmy, oryginalne produkcje CANAL+ (Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk i wiele innych) oraz sport na żywo na najwyższym poziomie (piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga Santander, żużel: PGE Ekstraliga, SGP, tenis: WTA Tour, koszykówka: NBA i wiele więcej). Do tego inspirujące dokumenty, programy lifestyle o kuchni i domu oraz edukacyjne bajki dla najmłodszych.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów