Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mistrzowski MIX Box w T-Mobile za 1 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Mistrzowski MIX Box za 1 zł

W ostatnim czasie emocji sportowych jak na lekarstwo, więc T-Mobile postanowił temu zaradzić. W jego ofertach mix dla najmłodszych znajdziesz sportowe gadżety.

Recenzja Huawei Y6s ->

T-Mobile oferuje teraz 2 specjalne zestawy Mistrzowski MIX Box kosztujące na start zaledwie 1 zł. Oto pierwszy z nich:

W ramach elastycznej oferty MIX 50 otrzymasz Huaweia Y6s za 1 zł, nielimitowane usługi, 9 GB oraz usługę Supernet Video. W jej ramach będziesz mógł korzystać m.in. z Netflixa, YouTube’a, TVP Sport czy Amazon Prime Video bez utraty transferu. W prezencie otrzymasz ponadto opaskę fitness Huawei Band 3e i oryginalne etui.

Na drugi zestaw z elastycznym MIX 40 składa się Nokia 2.3, która również kosztuje symboliczną złotówkę. Poziom usług jest w tym przypadku uboższy, ale cena pakietu jest niższa. W prezencie otrzymasz sportowy bidon.

Uwaga! Pierwsze 12 doładowań wynosi 50 i 40 zł, a kolejne 12 odpowiednio 100 i 80 zł (oferta elastyczna T-Mobile z tańszym telefonem).

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: