Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mistrzowski MIX Box w T-Mobile za 1 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

W ostatnim czasie emocji sportowych jak na lekarstwo, więc T-Mobile postanowił temu zaradzić. W jego ofertach mix dla najmłodszych znajdziesz sportowe gadżety.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Recenzja Huawei Y6s ->

T-Mobile oferuje teraz 2 specjalne zestawy Mistrzowski MIX Box kosztujące na start zaledwie 1 zł. Oto pierwszy z nich:

W ramach elastycznej oferty MIX 50 otrzymasz Huaweia Y6s za 1 zł, nielimitowane usługi, 9 GB oraz usługę Supernet Video. W jej ramach będziesz mógł korzystać m.in. z Netflixa, YouTube’a, TVP Sport czy Amazon Prime Video bez utraty transferu. W prezencie otrzymasz ponadto opaskę fitness Huawei Band 3e i oryginalne etui.

Na drugi zestaw z elastycznym MIX 40 składa się Nokia 2.3, która również kosztuje symboliczną złotówkę. Poziom usług jest w tym przypadku uboższy, ale cena pakietu jest niższa. W prezencie otrzymasz sportowy bidon.

Uwaga! Pierwsze 12 doładowań wynosi 50 i 40 zł, a kolejne 12 odpowiednio 100 i 80 zł (oferta elastyczna T-Mobile z tańszym telefonem).

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów