Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – Synchrobooki Legimi w prezencie

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Synchrobok Legimi promocja T-Mobile

Jak niemal co każdy tydzień, także i dziś możesz liczyć na specjalny piątkowy bonus T-Mobile. Tym razem odbierzesz kod na książkę na lato!

Happy Fridays T-Mobile

T-Mobile rozdaje prezenty klientom indywidualnym od 24 czerwca! Synchrobooki dostępne na stronie Legimi umilą Ci wakacyjne podróże. W sam raz na lato!

Synchrobooki to połączenie e-booków z audiobookami – możesz je na zmianę czytać i słuchać.

Aktywacja piątkowego prezentu w T-Mobile jest standardowa. Kod zniżkowy otrzymasz w aplikacji „Mój T-Mobile” . W odpowiedzi dostaniesz link do strony, na której aktywujesz rabat. Cena wybranego synchrobooka spadnie do 0 zł! Z czego możesz wybierać?

Do wyboru jest 20 bestsellerów Legimi:

T-Mobile Legimi promocja

Pamiętaj – bonus czeka na Ciebie od 24 do 28 czerwca (do końca dnia), a książkę możesz pobierzesz ze strony http://www.legimi.pl/dobrzezejestes. Wpisz kod rabatowy, zaloguj się/zarejestruj w Legimi i korzystaj z darmowego e-bestsellera! Promocja skierowana jest dla właścicieli abonamentu, mix oraz ofert na kartę T-Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Zamiast tych cudactw niech będzie co tydzień pakiet darmowego internetu,skoro mówią i piszą co tydzień to niech tak będzie Anie na odwrót,bo Play zaś już wieki żadnego prezentu internetu na święta nie nic jedynie dla abonamentów zprezentował na święta internet, zapominając i pomijając celowo już któryś raz z rzędu użytkowników na kartę bo to już nie pierwszy raz sytuacja która nas spotyka i dotyka jest to chamskie zagranie z ich strony,teraz zamiast T-Mobile uczyć się od Play to Play powinien uczyć się od T-Mobile i brać z nich przykład, kiedyś był Play postępowy na czasie,przodował z usługami na kartę z internetem pakietami stał na przodzie wyznaczal nowe trendy rozwiązania usługi. stał i był na czele teraz zostaje daleko z tyłu.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.