Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy abonament T-Mobile 5G za 40 zł miesięcznie

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile abonament promocja

T-Mobile dokonał w tym tygodniu niewielkich zmian w swoim abonamencie. Objęły one najtańsze pakiety XS oraz S. Co się w nich zmieniło?

Nowy abonament T-Mobile

Nowy abonament T-Mobile został wprowadzony na rynek w styczniu bieżącego roku, w tym m.in. pakiet z całkowicie nielimitowanym Internetem w telefonie. Teraz przyszła pora na lifting 2 najtańszych propozycji – pakietu XS oraz S.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 5G NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Na czym polegają zmiany? Dotychczas abonament T-Mobile XS i T-Mobile S kosztowały odpowiednio 45 i 55 zł uwzględniając rabaty za wyrażenie zgód marketingowych itp. Teraz ich cena miesięczna spada do 40 i 50 zł, w dodatku różowy operator wprowadził w pakiecie XS technologię 5G! Wcześniej była ona dostępna jedynie od abonamentu S wzwyż.

T-Mobile nowy abonament 2022

Wprowadzając niższe ceny i 5G T-Mobile jednocześnie obniża miesięczny transfer danych. Zamiast 8 i 40 GB będzie to odpowiednio 5 i 20 gigabajtów.

T-Mobile przypomina jednocześnie o dostępności eSIM w swojej ofercie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.