Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiosenna odwilż w T-Mobile – smartfony tańsze nawet o 200 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
T-Mobile upusty cenowe

Na przełomie marca i kwietnia T-Mobile wprowadził obniżki cen wybranych smartfonów. Kilkanaście popularnych modeli jest teraz przecenionych nawet o 200 zł.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Taniej do 200 zł w T-Mobile

Tańsze urządzenia dostępne są w standardowej ofercie abonamentowej T oraz pakietach T1 Bez Limitu. W obu przypadkach umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

T-Mobile upusty cenowe

Promocyjne ceny obowiązują do wyczerpania zapasów operatora. Mogą z niej skorzystać nowi klienci (także przenoszący numer do T-Mobile) oraz przedłużający umowę. Oto przykładowe smartfony i obowiązujące rabaty:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: