Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

6 miesięcy za 1 zł w T-Mobile po przeniesieniu numeru

avatar
Obowiązuje do: odwołania
1 zł przez pół roku w T-Mobile

1 zł przez pół roku w T-Mobile

Zawierasz umowę na 24 miesiące, z czego płacisz tak naprawdę za 3/4 abonamentu, a więc jedynie 18 miesięcy. Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Do niedawna było to możliwe w Plusie i Orange, obecnie również T-Mobile oferuje podobne warunki.

Płacisz tylko 1% przez 6 miesięcy

Przez pół roku płacisz jedynie 1 zł! T-Mobile oferował już kilka razy identyczną promocję, lecz zazwyczaj limitowaną – np. ostatni raz była dostępna jedynie dla klientów podpisujących umowę przez Internet w dniach od 10 do 20 maja. Jej obecna odsłona ważna jest do jej wycofania i dotyczy osób przenoszących numer do T-Mobile. Co więcej, wariant promocji dla nowych klientów kumuluje się również z innymi bonusami, jak np. dodatkowym telefonem dołączanym do abonamentu. Oto przykładowe plany taryfowe objęte półrocznym rabatem dla osób przenoszących numer:

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: