Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta tygodnia T-Mobile i 100 zł w prezencie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
voucher Douglas T-Mobile

T-Mobile wraca do promocji z voucherami Douglas o wartości 100 zł. Akcją objęte są 3 urządzenia za 1 zł dostępne w ofercie różowego operatora.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Huawei P20 Lite <<<


Najtańszą ofertą głosową z voucherem Douglas jest abonament z nielimitowanymi usługami głosowy i tekstowymi za 70 zł miesięcznie. Otrzymamy w nim smartfona Huawei Y6 (2018) za jedyne 1 zł na start:

voucher Douglas T-Mobile

Bardziej wymagający powinni zainteresować się średniopółkowym Huaweiem P20 Lite. Także on jest dostępny za symboliczną złotówkę, lecz w abonamencie za 90 zł:

Ostatnim urządzeniem za 1 zł i z voucherem Douglas wartym 100 zł jest Huawei Mediapad T3 10 (outlet). Dostaniemy go w ofercie internetowej 30 GB za 39,99 zł miesięcznie. Również i tym razem umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Akcja promocyjna przeprowadzana jest do 7 kwietnia, ale pula nagród jest ograniczona – voucher o wartości 100 zł do Douglas otrzyma jedynie 200 pierwszych klientów.

Zobacz również: bestsellery T-Mobile 2018.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.