Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P Smart Z z opaską Band 2 Pro w T-Mobile

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Huawei P Smart Z to bardzo dobry smartfon ze średniej półki cenowej. T-Mobile próbuje jeszcze bardziej wpłynąć na jego atrakcyjność dorzucając do zestawu startowego opaskę sportową Band 2 Pro.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Huawei P Smart Z z prezentem

Opłaty startowe za Huaweia P Smart Z zaczynają się już jedynych 9 zł. Oto przykładowy abonament T-Mobile w takiej właśnie konfiguracji:

Huawei P Smart Z promocja

Smartfon chińskiego producenta dostępny jest w kolorze zielonym, z kolei opaska sportowa marki Huawei Band 2 Pro - którą dostaniemy za darmo - w czarnym. Operator nie podaje jak długo będzie oferował swój zestaw dla aktywnych fizycznie. Będzie zapewne dostępny do jego wycofania lub wyczerpania zapasów.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów