Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi Note 7 + Mi Band 4 w Play od 1 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Redmi Note 7 abonament prezent

W ostatnim czasie opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 bije rekordy sprzedaży. Możesz ją teraz otrzymać w zestawie z telefonem Redmi Note 7 w Play.

Recenzja Xiaomi Mi Band 4 ->

Ceny zestawu zaczynają się od 1 zł w abonamencie fioletowego operatora. Poniżej przedstawiamy przykładową konfigurację z umową na 2 lata.

Redmi Note 7 abonament prezent

Play oferuje zestawy w 2 wariantach kolorystycznych:

Uwaga – zostały już ostatnie sztuki czarnego Note’a 7! Lepiej nie zwlekać z decyzją!

Chiński producent znacząco poprawił swoją opaskę sportową Mi Band 4 w stosunku do poprzednika. W końcu została wyposażona w kolorowy wyświetlacz AMOLED, który lepiej sprawdzi się na pełnym słońcu, a także szereg przydatnych funkcji, w tym m.in. krokomierz, czujnik tętna, czujnik snu, alarm wibracyjny i wiele innych.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.