Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Watch5 i Watch5 Pro – przedsprzedaż

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Galaxy Watch 5 promocja

To bardzo mocne uderzenie Samsunga w tym miesiącu! Oprócz wprowadzenia na rynek nowych smartfonów z elastycznymi ekranami z serii Galaxy Z, jego oferta poszerzyła się m.in. o smartwatche. Trwa przedsprzedaż Galaxy Watch5 i Watch5 Pro.

Promocja Galaxy Watch5

Sprzedaż smartwatchy Samsung Galaxy Watch5 i Samsung Galaxy Watch5 jest organizowana m.in. przez operatorów komórkowych – Plusa, T-Mobile, Orange i Play. Oto przykładowe oferty tych sieci GSM.

W zależności od operatora, oferty i modelu, ceny zegarków mogą być bardzo niskie – np. Galaxy Watch5 LTE 40 mm kosztuje na start tylko 9 zł w abonamencie T-Mobile 60.

Kup Samsunga Galaxy Watch5 LTE w wersji 40 lub 44 mm lub Galaxy Watch5 Pro LTE 45 mm i odbierz prezent! Tylko w przedsprzedaży dostaniesz słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds2 w gratisie! Jak z niej skorzystać?

  1. Kup nowy smartwatch z serii Galaxy Watch5 lub Watch5 Pro w dniach 10.08.22 – 25.08.22
  2. Zgłoś się do promocji wypełniając formularz rejestracyjny do 11.09.2022 r. W formularzu dołącz dowód zakupu produktu w przedsprzedaży, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia słuchawki Galaxy Buds2 w kolorze czarnym zostaną do Ciebie wysłane w terminie do 21 dni kalendarzowych na adres wskazany w formularzu.

Promocja trwa tylko do 25 sierpnia lub wyczerpania puli zamówień promocyjnych. Lepiej się pospiesz!

Zobacz również: Przedsprzedaż Samsung Galaxy Z Fold4 i Z Flip4 na samsung.com.pl

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów