Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Z Flip4 BeSpoke oraz Galaxy Z Fold4 w przedsprzedaży na stronie producenta

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Z Flip4 Z Fold4

Po miesiącach oczekiwania i przecieków, 10 sierpnia zadebiutowały dwa składane smartfony od Samsunga. Mowa oczywiście o telefonach Samsung Galaxy Z Flip4 oraz Samsung Galaxy Z Fold4. Każdy z tych modeli ma do zaoferowania wiele możliwości. Są to topowe urządzenia, które wyróżnia przede wszystkim innowacyjna technologia składanego ekranu. I już teraz są dostępne w przedsprzedaży na stronie producenta.

Samsung Galaxy Z Flip4 BeSpoke

Jedynie na stronie samsung.pl już teraz jest możliwość wybrania wariantu BeSpoke. Dzięki temu możesz nadać swojemu smartfonowi jedyny w swoim rodzaju zestaw kolorystyczny. Masz do dyspozycji 75 dostępnych kombinacji poszczególnych elementów (szkło, ramki, zawias) W ten sposób możesz nadać urządzeniu wyjątkowy, osobisty charakter i zaprojektować spersonalizowaną wersję Galaxy Z flip4. Dodatkowo, użytkownicy zamawiający podczas przedsprzedaży Galaxy Z Flip 4 w wersji BeSpoke otrzymają Clear slim cover w cenie 1 zł.

Zainteresowany? Zajrzyj na stronę samsung.pl

Także na stronie Samsunga do 25 sierpnia do końca dnia jest dostępna oferta przedsprzedażowa na model Galaxy Z Flip4. Model ten jest dostępny w czterech kolorach: szarym, niebieskim, fioletowym i z różowego złota. Klienci, którzy zamówią w przedsprzedaży smartfon Galaxy Z Flip4 otrzymają gratisowo ubezpieczenie Samsung Care+, które obejmuje pokrycie kosztów przypadkowych uszkodzeń, w tym naprawy wyświetlacza. Decydując się na zakup Galaxy Z Flip4 lub w przedsprzedaży można również wybrać między opcją Samsung Odkup (gwarantowana kwota odkupu dla Galaxy Z Fold3 to 5 tys. PLN) lub 500 PLN zwrotu za utylizację starego smartfonu.

Samsung Galaxy Z Flip4 to przede wszystkim kompaktowe urządzenie o sporych możliwościach. Bez problemu wsuniesz go do kieszeni, a gdy trzeba rozłożysz i możesz cieszyć się w pełni funkcjonalnym dużym ekranem. Dodatkowo model ten jest odpowiednio zoptymalizowany pod kątem popularnych platform społecznościowych a także wybranych aplikacji. Dzięki temu przy częściowym złożeniu smartfona, aplikacje odpowiednio się do tego stanu dostosowują.

Jednym z ważniejszych usprawnień w najnowszej generacji telefonu Samsung Galaxy Z Flip4 jest większa pojemność baterii. W tym wypadku wynosi ona 3700 mAh. Dodatkowo według producenta możesz ją naładować do 50% w około 30 minut. Samsung Galaxy Z Flip4 posiada również smuklejszy zawias w stosunku do poprzedniej generacji, a także dodatkowe możliwości personalizacji dzięki aplikacji Galaxy Themes. Do dyspozycji są także nowe wzory przeznaczone dla ekranu zewnętrznego.

Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung Galaxy Z Fold4 jest dostępny w beżowej, czarnej i zielonej wersji kolorystycznej. Dodatkowo na samsung.pl dostępna będzie również ekskluzywna burgundowa wersja kolorystyczna Galaxy Z Fold4 o pojemności 1 TB.

Również Samsung Galaxy Z Fold4 jest dostępny w ofercie przedsprzedażowej na stronie producenta do 25 sierpnia włącznie. Także tutaj jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty przedpsrzedażowej możesz liczyć na ubezpieczenie Samsung Care+, które obejmuje pokrycie kosztów przypadkowych uszkodzeń, w tym naprawy wyświetlacza.  Możesz również wybrać między opcją Samsung Odkup (gwarantowana kwota odkupu dla Galaxy Z Fold3 to 5 tys. PLN) lub 500 PLN zwrotu za utylizację starego smartfonu.

Zainteresowany? Zajrzyj na stronę producenta.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY
star ocena
4.7/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: