Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OpenCard za 0 zł w Premium Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
OpenCard za darmo w Premium Mobile

OpenCard za darmo w Premium Mobile

Niedawno zmieniły się taryfy Premium Mobile – z umów podpisywanych na 12 i 24 miesiące na oferty bezterminowe Freedom – i zmieniły się warunki promocji OpenCard. Również i tym razem na lepsze.

Od 30 do 50% zniżki OpenCard

Przypominamy – dzięki OpenCard można liczyć bardzo duże upusty – od 30 do 50%. Dotychczas usługa kosztowała 1,48 zł rocznie, ale Premium Mobile zdecydował się zmniejszyć tę opłatę do 0 zł. I tym razem będzie można skorzystać z promocji w ponad 1000 restauracjach. Promocja OpenCard przeznaczona jest również dla klientów indywidualnych.

Nowe plany taryfowe Premium Mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.9/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: