Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dodatkowe 1 i 2 GB w Play na abonament

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Ekstra GB w Play

Ekstra GB w Play

Zastanawiasz się czy przedłużyć umowę z siecią Play? Jeżeli tak, to czy dokonać tej operacji w salonie, a może przez Internet? Operator podpowiada – korzystniej jest przedłużyć abonament online.

Do 2 GB ekstra

Za przedłużenie umowy online właściciele planów taryfowych Formuła Solo S i Formuła Solo M dostaną większy pakiet internetowy – zamiast 2 i 5 GB odpowiednio 3 i 7 gigabajtów w tej samej cenie! Promocja dotyczy zarówno ofert z telefonem, jak i bez. Poniżej wspomniane pakiety ze smartfonem od 1 zł ze standardowym transferem:

Warianty bez telefonów kosztują mniej – ich koszt miesięczny wynosi odpowiednio 30 i 45 zł. Promocja dotyczy ofert podpisywanych na okres 24 miesięcy.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (7 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów