Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dodatkowe 1 i 2 GB w Play na abonament

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Ekstra GB w Play

Ekstra GB w Play

Zastanawiasz się czy przedłużyć umowę z siecią Play? Jeżeli tak, to czy dokonać tej operacji w salonie, a może przez Internet? Operator podpowiada – korzystniej jest przedłużyć abonament online.

Do 2 GB ekstra

Za przedłużenie umowy online właściciele planów taryfowych Formuła Solo S i Formuła Solo M dostaną większy pakiet internetowy – zamiast 2 i 5 GB odpowiednio 3 i 7 gigabajtów w tej samej cenie! Promocja dotyczy zarówno ofert z telefonem, jak i bez. Poniżej wspomniane pakiety ze smartfonem od 1 zł ze standardowym transferem:

Warianty bez telefonów kosztują mniej – ich koszt miesięczny wynosi odpowiednio 30 i 45 zł. Promocja dotyczy ofert podpisywanych na okres 24 miesięcy.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: